STS
fot. materiały prasowe

Finał SkillFactor zbliża się wielkimi krokami. W weekend poznamy zwycięzców drugiego sezonu

Już wkrótce rozstrzygnie się, kto zostanie zwycięzcą drugiego sezonu SkillFactor. Wielki finał projektu będzie miał miejsce w najbliższy weekend w gdańskim Kinguin Esports Lounge w formie turnieju LAN. Tam spotkają się cztery ekipy CS:GO wraz z mentorami, którym udało się przejść przez kwalifikacje. Główna nagroda wydarzenia to 5000 zł.

Finałowe drużyny prezentowały bardzo podobny i wysoki poziom w trakcie kwalifikacji, możemy więc liczyć na wyrównane pojedynki. Po zakończeniu kwalifikacji każda drużyna spotkała się z profesjonalnym coachem – Szymonem „Nodsury” Kościelniakiem – by jeszcze lepiej zaprezentować się w finale. Turniej będzie można obejrzeć na kanałach wydarzenia oraz poszczególnych mentorów drużyn: Mariki “Ikusi” Gąsiorowskiej, Ewy “Mrs Honey” Wyszatyckiej, Daniela “STOMPA” Płomińskiego oraz Kuby “KubiKa” Kubiaka.

SkillFactor startuje już o godzinie 12:00 w sobotę 26 czerwca i potrwa aż do niedzieli. Warto też wspomnieć, że do końca trwania wydarzenia obowiązuje promocja na sprzęt gamingowy dostarczony przez partnerów wydarzenia – ACTINA, ASUS ROG, HP Omen, AMD oraz Sferis.pl. Ofertę specjalną można znaleźć w tym miejscu.

Misją SkillFactor jest znalezienie młodych talentów i umożliwienie im zaistnienia na polskiej scenie CS:GO korzystając z wiedzy przekazanej przez ekspertów. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na jego stronie facebookowej.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trener Invictus Gaming zatrzymany w związku z oskarżeniami o przemoc domową

Niewykluczone, że podległy Invictus Gaming skład Rainbow Six: Siege będzie musiał rozpocząć niedługo poszukiwania nowego trenera. A wszystko z powodu...