STS
fot. Rix.GG

Rix.GG sięga po posiłki z Polski. Mickebwoy dołącza do składu VALORANTA

Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki kontynuuje swoją karierę poza granicami kraju. Polski gracz VALORANTA został dziś zaprezentowany jako nowy reprezentant Rix.GG, gdzie zasilił szeregi głównego składu, występującego pod nazwą Thunder.

Kolejna próba podboju zagranicy

Chojnacki pierwsze kroki na scenie VALORANTA stawiał w rodzimym składzie THOSE GUYS, w którym grał m.in. z Patrykiem „starxo” Kopczyńskim i Aleksanderm „zeekiem” Zygmuntem. Potem jednak skierował się na międzynarodowe wody i zaczął wspólne występy z miksem MJAOMODE, z którym włączył się nawet do gry o awans na VALORANT First Strike. Kolejnym przystankiem w jego karierze miało być honk, ale tam przebywał tylko kilka tygodni i po nieudanych eliminacjach do pierwszego etapu VALORANT Champions Tour 2021 odszedł. Ale wcześniej poznał Toma „otoma” Harta, z którym teraz ponownie spotka się w Rix.GG Thunder.

Niesamowicie się cieszę, że mogę powitać Mickebwoya w rodzinie Rix.GG. Czuję, że doda on do naszej drużyny coś specjalnego i poprowadzi Rix.GG Thunder do sukcesu w VALORANT Champions Tour – przyznał Zack Chandler, Head of Esports organizacji. – To coś niesamowitego wiedzieć, jak Micke czyni Rix.GG swoim domem. Bardzo dobrze zgrał się z resztą chłopaków i pokazał już swoją wartość. Jestem podekscytowany na myśl o tym, jak może rozwinąć się w tym zespole, zwiększając swoje umiejętności. To wspaniały dodatek do drużyny i jestem przekonany, że występy Rix.GG Thunder to udowodnią – wtórował mu Jay Batzofin, menadżer dywizji VALORANTA.

Skład Rix.GG Thunder:

  • Oliwer „LATEKS” Fahlander
  • Tom „otom” Hart
  • Aaron „frei” Frei
  • Joseph „Luzuh” Loose
  • Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki
  • Brandon „weber” Weber – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

moses i Sadokist wracają za mikrofon! Znamy obsadę StarLadder CIS RMR

Już za dwa dni rusza drugi w tym roku turniej Regional Major Rankings przygotowany z myślą o Europie Wschodniej, czyli StarLadder CIS RMR. A wspominam...