STS
fot. Illuminar Gaming

Ultraliga na półmetku. Ważne mecze w środku tabeli

Przed nami czwarta kolejka szóstego sezonu Ultraligi. W tym tygodniu najprawdopodobniej rozstrzygnie się kwestia środka tabeli, gdzie z identycznymi rezultatami znajdują się K1CK, Illuminar Gaming oraz PDW. Mamy za sobą już połowę letniego splitu, jest to też więc najwyższy czas, by ekipy z dolnych lokat powalczyły o punkty. Ultraliga powróci na nasze ekrany już o […]

Przed nami czwarta kolejka szóstego sezonu Ultraligi. W tym tygodniu najprawdopodobniej rozstrzygnie się kwestia środka tabeli, gdzie z identycznymi rezultatami znajdują się K1CK, Illuminar Gaming oraz PDW. Mamy za sobą już połowę letniego splitu, jest to też więc najwyższy czas, by ekipy z dolnych lokat powalczyły o punkty. Ultraliga powróci na nasze ekrany już o godzinie 17:30

Rehabilitacja ESCA i trudne zadanie IHG

Czwartą kolejkę zainauguruje pojedynek pomiędzy Teamem ESCA Gaming oraz Gentlemen’s Gaming. Ekipa Dawida „Dawidsonka” Trojanowskiego ma za sobą dość ciężki tydzień. Po bardzo dobrym starcie, w trzeciej kolejce odeszła z pustymi rękami, zaliczając dwie porażki. W nadchodzących spotkaniach z pewnością zespół ten będzie chciał utrzymać drugie miejsce w tabeli i nie tracić kolejnych punktów. Z kolei Dżentelmeni są w dość trudnej sytuacji. Znajdują się na szóstym miejscu razem z Komil & Friends  i nie wygląda na to, żeby któraś z tych drużyn miała wspiąć się wyżej. Liczba miejsc w play-offach jest ograniczona, więc każde zwycięstwo jest na wagę złota.

Następnie Illuminar Gaming zmierzy się z wciąż niepokonanym AGO ROGUE. Zawodnicy spod szyldu oczka mogą być z siebie zadowoleni po ostatnim tygodniu. Najpierw zapewnili sobie zwycięstwo z devils.one, a później z Komil & Friends. To pozwoliło im stanąć na równi z K1CK oraz PDW z rezultatem 3-3. Taki układ nie zostanie na długo, trzeba więc walczyć o wygraną w każdym meczu. Nawet jeśli grasz przeciwko akademii Łotrzyków, która wygląda naprawdę strasznie. Nikomu jeszcze nie udało się pokonać Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego i spółki, może IHG tego dokona?

Ultraliga na półmetku

Chwilę później K1CK podejmie zajmujące ostatnią lokatę devils.one. Formacja Łukasza „Puki Style’a” Zygmunciaka ma przed sobą chyba najłatwiejsze zadanie spośród reszty stawki. Diabły pomimo zmian w składzie wciąż są prawdopodobnie jedną z najsłabszych ekip w Ultralidze. K1CK będzie tutaj faworytem, ale niejednokrotnie ten faworyt miał już w tym sezonie momenty słabości. devils.one z pewnością może powalczyć, bo do wyjścia z dna tabeli niewiele brakuje. Czas jednak goni, ponieważ w tym tygodniu Ultraliga jest już na półmetku.

Na sam koniec PDW zagra z Komil & Friends. Ta pierwsza organizacja w końcu ożyła i zaczęła grać tak, jak się spodziewaliśmy. Skład naszpikowany talentami miał problemy ze znalezieniem sposobu na wygrywanie spotkań, ale te demony zostały już chyba przepędzone. Teraz Mateusz „Czajek” Czajka i spółka chcą zapewnić sobie miejsce w najlepszej trójce, jeśli nie dwójce. Ultraliga postawiła w tym tygodniu przed nimi dwa wyzwania. Pierwszym jest Komil & Friends, które pokazało nam parę razy, że potrafi grać w Ligę Legend.

Harmonogram dzisiejszych meczów Ultraligi:

29 czerwca
17:30 Team ESCA Gaming vs Gentlemen’s Gaming BO1
18:30 Illuminar Gaming vs AGO ROGUE BO1
19:30 K1CK vs devils.one BO1
20:30 PDW vs Komil & Friends BO1

Start dzisiejszych rozgrywek już o 17:30. Transmisja będzie dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących szóstego sezonu zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Azja i Ameryka Północna ruszają po awans na jesiennego IEM-a

Występ na turnieju spod szyldu Intel Extreme Masters to marzenie każdego profesjonalnego gracza CS:GO. Marzenie, które ziścić nieco łatwiej odkąd pows...