STS
fot. Illuminar Gaming

Koniec współpracy z Illuminar. Gracze Chakalaki szukają nowego domu

Po nieco ponad trzech miesiącach przygoda Illuminar Gaming ze sceną VALORANTA przynajmniej na jakiś czas dobiegła końca. Dziś rodzimą organizację opuścił bowiem reprezentujący ją dotychczas skład, który tym samym powrócił do nazwy Chakalaka.

Coś się kończy, coś zaczyna

Karol „Nitro” Przedpełski i spółka z przytupem weszli w 2021 rok i mimo braku stałego domu realnie włączyli się do gry o awans na finałowy turnieju drugiego etapu VALORANT Champions Tour 2021. Wszystkie te dobre wyniki poskutkowały tym, że po wielu miesiącach gracze uzyskali wreszcie wsparcie, które pod koniec marca zapewniło im Illuminar. – Zaczynamy nowy rozdział. Po wyboistej drodze w końcu zostaliśmy docenieni i mamy oparcie w postaci stabilnej organizacji. Jestem przekonany, że dzięki ciężkiej pracy całej drużyny i wsparciu Illuminar Gaming uda nam się zrealizować nasze cele. Trzymajcie kciuki! – nie krył wówczas radości jeden z członków składu, Kamil „frontside” Moroń.

Dziś jednak obie strony zdecydowały o przedwczesnym rozwiązaniu obowiązujących kontraktów, w związku z czym Nitro i jego koledzy stali się wolnymi zawodnikami. W iHG pozostawili po sobie jednak triumf w piątej odsłonie Beloud Cup oraz prestiżowe wicemistrzostwo PLE.GG: VALORANT Nations Circuit. Niemniej w trakcie tego krótkiego okresu gry pod banderą Illuminar nie udało im się zaznaczyć swojej obecności w cyklu VCT. Mimo to Polacy nie składają broni i już teraz rozpoczynają poszukiwania nowej organizacji, która byłaby skłonna przyjąć ich pod swoje skrzydła i zapewnić odpowiednią pomoc w związku z kolejnymi wyzwaniami.

Skład Chakalaki prezentuje się następująco:

  • Grzegorz „GRUBINHO” Ryczko
  • Karol „Nitro” Przedpełski
  • Kamil „frontside” Moroń
  • Sebastian „snikk” Kamiński
  • Kacper „AjMERiTO” Barszcz
  • Krystian „mausi” Szczepaniaki – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Vitality na kolanach. Astralis po raz kolejny zaskakuje swoich rywali w LEC

Czwartą kolejkę League of Legends European Championship rozpoczęło spotkanie pomiędzy Teamem Vitality oraz Astralis. Pszczoły uskrzydlone po poprzedni...