STS
fot. Illuminar Gaming

IHG zemściło się na K1CK. ZAMULEK i spółka utrzymują trzecie miejsce w Ultralidze

W drugim środowym spotkaniu K1CK walczyło z Illuminar Gaming o trzecią lokatę w tabeli Ultraligi. Kiedy obie ekipy spotkały się poprzednim razem, K1CK okazało się lepsze od zawodników spod szyldu Oczka. Tym razem Dominik „ZAMULEK” Biela i spółka zemścili się na reprezentantach portugalskiej organizacji i utrzymali się w najlepszej trójce mistrzostw Polski. K1CK 0:1 Illuminar […]

W drugim środowym spotkaniu K1CK walczyło z Illuminar Gaming o trzecią lokatę w tabeli Ultraligi. Kiedy obie ekipy spotkały się poprzednim razem, K1CK okazało się lepsze od zawodników spod szyldu Oczka. Tym razem Dominik „ZAMULEK” Biela i spółka zemścili się na reprezentantach portugalskiej organizacji i utrzymali się w najlepszej trójce mistrzostw Polski.

K1CK 0:1 Illuminar Gaming
Sacre
Gwen
LeQu
Jax
Stefan
Viego
Diana Chris
Diana
Matislaw
Twisted Fate
Eścik
Sett
Puki Style
Tristana
ZAMULEK
Ezreal
Raxxo
Rell
xCharm
Leona

Pierwsza eliminacja padła już w 5. minucie, kiedy to Stefan „Stefan” Nikolić odwiedził górną alejkę i pomógł swojemu koledze z drużyny usunąć Kamila „LeQu” Rosika z mapy. Początkowy smok wpadł za to na konto IHG za sprawą dobrej koordynacji całej formacji. Chwilę później ekipa grająca po czerwonej stronie wykorzystała brak kluczowych umiejętności przeciwników. Dzięki tej świadomości zgarnęła jedną eliminację i przejęła Herolda.

Przed piętnastą minutą nikomu się nie udało uzyskać większej przewagi w złocie. Kiedy wybił kwadrans, zawodnicy IHG zanurkowali pod wieżą rywali i wynikła z tego nie najgorsza bijatyka na ich korzyść. Kolejny teamfight mogliśmy obejrzeć w 18. minucie. Ekipa Krystiana „Chrisa” Dobrzańskiego spotkała się z wrogim zespole przy trzecim smoku. Gracze świetnie wykorzystali swoje superumiejętności, a zwieńczeniem tego był piękny rzut przeciwnikiem przez Tomasza „Eścika” Skwarczyńskiego.

Reprezentanci Oczka wielokrotnie pokazywali swoją przewagę podczas kolejnych starć. W 21. minucie doszło do jednego z nich i po groźnej akcji IHG utorowało sobie drogę do Barona Nashora, a następnie podjęło walkę o Smoczą Duszę. K1CK było bezbronne wobec świetnej kompozycji Eścika i spółki. Zawodnicy Illuminar stracili chyba trochę skupienie, ponieważ dawali się łapać na dość niebezpiecznych pozycjach. W 30. minucie przejęli ponownie fioletowe wzmocnienie i stawili się do walki o Starszego Smoka. Przejmowanie go jednak nie było konieczne. IHG pokonało rywali po raz kolejny i zwróciło się w stronę wrogiego Nexusa.

Już za chwilę Gentlemen’s Gaming podejmie AGO ROGUE. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESCA znowu lepsza od PDW w Ultralidze. Ekipa Dawidsonka odwróciła losy meczu

W pierwszym dzisiejszym pojedynku w ramach Ultraligi PDW podejmowało Team ESCA Gaming. Poprzednim razem to ekipa Dawida „Dawidsonka” Trojanowskiego ok...