STS
fot. Maciej Kołek/Anonymo Esports

innocent: Postaram się jak najbardziej zadbać o swoje zdrowie psychiczne, bo to już nie są żarty

Od fantastycznego meczu z Ninjas in Pyjamas minęły zaledwie dwa miesiące, a tymczasem Anonymo Esports znalazło się w potężnym dołku. Problemy kadrowe, rozczarowujące wyniki, a teraz do tego wszystkiego doszedł jeszcze niespodziewany spadek z ESEA Premier. „Nigdy nie byłem w takiej sytuacji” Wczoraj podopieczni Adriana „imd” Piepera po trzymapowym boju musieli uznać wyższość Sprout, co […]

Od fantastycznego meczu z Ninjas in Pyjamas minęły zaledwie dwa miesiące, a tymczasem Anonymo Esports znalazło się w potężnym dołku. Problemy kadrowe, rozczarowujące wyniki, a teraz do tego wszystkiego doszedł jeszcze niespodziewany spadek z ESEA Premier.

„Nigdy nie byłem w takiej sytuacji”

Wczoraj podopieczni Adriana „imd” Piepera po trzymapowym boju musieli uznać wyższość Sprout, co oznacza, że kolejny sezon spędzą w ESEA Advanced, czyli na trzecim poziomie rozgrywkowym. To ogromne rozczarowanie, gdy weźmiemy pod uwagę, że przecież ambicją drużyny był awans do ESL Pro League, nie dziwi więc ton, w jakim ostatnie miesiące podsumował Paweł „innocent” Mocek. 27-latek przyznał jednocześnie, że zmaga się obecnie z problemami natury psychicznej, które w ogromnym stopniu wpływają na jego postawę na serwerze, dlatego też zamierza on wykorzystać nadchodzącą przerwę wakacyjną, by w większym stopniu skupić się właśnie na tym aspekcie.

Koniec sezonu dla nas i bolesny jak nigdy upadek na koniec. Nie mam co się rozpisywać szczerze mówiąc oprócz tego, że…

Opublikowany przez Pawła ‚innocenta’ Mocka Środa, 14 lipca 2021

Przerwa i poszukiwania piątego gracza

Na ten moment Anonymo nie ma zaplanowanych żadnych oficjalnych turniejów i najbliższe mecze rozegra prawdopodobnie dopiero za około miesiąc, czyli przy okazji startu nowego sezonu ESEA Advanced. W międzyczasie jednak drużyna musi również ostatecznie rozwiązać kwestię obsady piątego fotela. Warto bowiem pamiętać, że dwa tygodnie temu decyzję o ustąpieniu ze składu podjął Kamil „KEi” Pietkun i na ten moment nie wiadomo, kto go zastąpi. Nie wiemy nawet, jak wygląda lista kandydatów, bo w ostatnich spotkaniach Anonimowych nadal wspierał KEi, co było związane z zapisami regulaminowymi rozgrywek ESEA.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Klęska Anonymo. Polacy spadają do ESEA Advanced

Jeśli przed startem ESEA Premier Season 37 ktoś powiedziałby nam, że kilka tygodni później w meczu o utrzymanie zmierzą się Sprout i Anonymo Esports,...