STS
Czaru, AVEZ Esport, Ultraliga Sezon 2
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Piraci faworytami, zespół Czaru niekoniecznie. Dziś startują play-offy 2. dywizji Ultraligi

Już jutro rozpoczynamy ostatnią kolejkę etapu zasadniczego szóstego sezonu Ultraligi, w której drużyny powalczą jeszcze o awans do play-offów. Dziś natomiast cztery najlepsze zespoły sezonu regularnego drugiej dywizji rywalizacji rozpoczynają swoją przygodę w fazie pucharowej. Stawka najbliższych spotkań jest niezwykle cenna, bowiem dwie ekipy, które zajdą aż do finału, będą miały możliwość zawalczenia o miejsce […]

Już jutro rozpoczynamy ostatnią kolejkę etapu zasadniczego szóstego sezonu Ultraligi, w której drużyny powalczą jeszcze o awans do play-offów. Dziś natomiast cztery najlepsze zespoły sezonu regularnego drugiej dywizji rywalizacji rozpoczynają swoją przygodę w fazie pucharowej. Stawka najbliższych spotkań jest niezwykle cenna, bowiem dwie ekipy, które zajdą aż do finału, będą miały możliwość zawalczenia o miejsce w przyszłym sezonie najwyższego szczebla potyczek.

Piraci z teoretycznie łatwym zadaniem

piratesports pierwszą część zmagań zakończyło na szczycie tabeli i jak na razie zawodnicy formacji prezentowali się najlepiej spośród wszystkich ekip. Ich rywalem w pierwszej rundzie drabinki będzie FreePi, które, jak pamiętamy, przejęło spota od 7more7 Pompa Team Academy. Podopieczni Maksymiliana „ElQuertosa” Barskiego zakwalifikowali się do decydującego etapu z ujemnym bilansem wygranych do przegranych. Ponadto ponieśli oni już dwie porażki z Piratami w trakcie minionej fazy. Nic więc dziwnego, że Dominik „Domoles” Nowacki i spółka stawiani są w tym starciu w roli faworyta.

Czy staruszki utracą mistrzowski tytuł?

Równolegle będzie odbywał się pojedynek Domu Spokojnej Starości z NRAX Esports. Ekipa Krystiana „Czara” Przybylskiego triumfowała podczas poprzedniej odsłony zmagań. Teraz jednak gracze DSS nie mogą być tak pewni utrzymania mistrzostwa. Dlaczego? Złoci medaliści 2. sezonu zakończyli sezon regularny dopiero na trzeciej pozycji i w jego trakcie przegrali z NRAX dwukrotnie. Warto jednak mieć z tyłu głowy to, że Czaru i jego zgraja mają już doświadczenie w rozgrywaniu długich serii. To z kolei może okazać się kluczem do sukcesu.

Dzisiejszy harmonogram spotkań 2. dywizji Ultraligi:

19 lipca
17:00 piratesports vs FreePi BO5
17:00 NRAX Esports vs Dom Spokojnej Starości BO5

Obydwa spotkania rozpoczną się już dzisiaj od godziny 17:00. Transmisja pierwszego z nich będzie dostępna pod tym linkiem. Drugie najprawdopodobniej obejrzymy tutaj, lecz nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Czekolad

ERL wchodzą w decydujące etapy. Jak wygląda sytuacja Polaków za granicą?

Czas na kolejną porcję rozgrywek League of Legends z udziałem naszych rodaków. W większości European Regional Leagues zmagania w ramach fazy zasadnicz...