STS

Poznaliśmy skład akademii Fnatic w CS:GO

Dziś, w dniu startu WePlay Academy League, Fnatic zaprezentowało wreszcie skład swojej akademii CS:GO. I już na wstępie uprzedzamy – nie, wbrew temu, czego spodziewali się niektórzy, nie znalazł się w nim Miłosz „mhL” Knasiak. Międzynarodowa mieszanka I tak swoje miejsce w zespole znaleźli Peppe „⁠Peppzor⁠” Borak oraz Kevin „⁠Kevve⁠” Bohlin, którzy ostatnio związani byli […]

Dziś, w dniu startu WePlay Academy League, Fnatic zaprezentowało wreszcie skład swojej akademii CS:GO. I już na wstępie uprzedzamy – nie, wbrew temu, czego spodziewali się niektórzy, nie znalazł się w nim Miłosz „mhL” Knasiak.

Międzynarodowa mieszanka

I tak swoje miejsce w zespole znaleźli Peppe „⁠Peppzor⁠” Borak oraz Kevin „⁠Kevve⁠” Bohlin, którzy ostatnio związani byli z pierwszą drużyną. 18-letni Peppzor pełnił w niej rolę rezerwowego, jego o sześć lat starszy kolega był natomiast analitykiem. Co ciekawe, pozostałe fotele przypadły w udziale zawodnikom spoza Szwecji. Angaż otrzymał m.in. Iulian „⁠regali⁠” Harjău z Rumunii, czyli były reprezentant GameAgents. Poza nim pod banderą Fnatic Rising występować będą również Francisco „⁠kst⁠” Fragoso z Portugalii oraz David „⁠prosus⁠” Hesse z Niemiec. Średnia wieku całej ekipy wynosi ok. 19 lat, aczkolwiek jest ona zawyżona przez wspomnianego już Kevve’a, dla którego nie jest to pierwsza przygoda z drużyną-akademią, bo w przeszłości miał on już okazję grać dla Rogue Academy.

Naszym celem jest działanie w ramach jednej ujednoliconej struktury pomiędzy zarówno głównym zespołem, jak i składem akademii. To pozwoliłoby nam zapewnić kluczowy transfer informacji i doświadczenia pomiędzy tymi dwiema ekipami – przyznał w oficjalnym oświadczeniu Andreas „Samuelsson” Samuelsson. Co ciekawe, 30-latek przez ostatnie dwa lata pełnił rolę trenera pierwszej drużyny, teraz został jednak przesunięty na stanowisko Team Directora. W praktyce możne to oznaczać, że brytyjska organizacja planuje szerzej zakrojone zmiany związane z podstawową piątką, co byłoby zgodne z ostatnimi przewidywaniami i w gruncie rzeczy oczekiwane z uwagi na ostatnie rozczarowujące rezultaty.

Skład Fnatic Rising prezentuje się następująco:

  • Peppe „⁠Peppzor⁠” Borak
  • Kevin „⁠Kevve⁠” Bohlin
  • Francisco „⁠kst⁠” Fragoso
  • Iulian „⁠regali⁠” Harjău
  • David „⁠prosus⁠” Hesse

Debiut w meczu z Polakami

Co ciekawe, oficjalny debiut akademii Fnatic nastąpi już dziś o godzinie 21:00. Wtedy to Peppzor i spółka w ramach pierwszej kolejki WePlay Academy League zmierzą się z mouz NXT, czyli drugą drużyną mousesports. Tym samym będą mieli oni okazję sprawdzić się na tle m.in. dwóch naszych rodaków, Kamila „siuhego” Szkaradka i Huberta „Szejna” Światłego. Ci już od kilku tygodni występują w barwach niemieckiej organizacji i do poniedziałkowego pojedynku BO1 przystąpią w roli faworytów. Starcie to wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Czaru, AVEZ Esport, Ultraliga Sezon 2

Piraci faworytami, zespół Czaru niekoniecznie. Dziś startują play-offy 2. dywizji Ultraligi

Już jutro rozpoczynamy ostatnią kolejkę etapu zasadniczego szóstego sezonu Ultraligi, w której drużyny powalczą jeszcze o awans do play-offów. Dziś na...