STS
fot. devils.one/Wiki Wójcik

PDW nadal w grze o trzecie miejsce Ultraligi. Ekipa Czajka niszczy devils.one

Na sam koniec wtorku z Ultraligą PDW zmierzyło się z devils.one. Reprezentanci pierwszej organizacji z pewnością odetchnęli z ulgą po przegranej Komil&Friends z Gentlemen’s Gaming we wcześniejszym meczu, gdyż porażka KnF zagwarantowała play-offy Mateuszowi „Czajkowi” Czajce i spółce. Mimo to podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca nie dali się zaskoczyć w starciu z Diabłami, dzięki czemu nadal […]

Na sam koniec wtorku z Ultraligą PDW zmierzyło się z devils.one. Reprezentanci pierwszej organizacji z pewnością odetchnęli z ulgą po przegranej Komil&Friends z Gentlemen’s Gaming we wcześniejszym meczu, gdyż porażka KnF zagwarantowała play-offy Mateuszowi „Czajkowi” Czajce i spółce. Mimo to podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowca nie dali się zaskoczyć w starciu z Diabłami, dzięki czemu nadal liczą się w walce o trzecią lokatę w klasyfikacji.

devils.one 0:1 PDW
sheru
Jayce
Color
Camille
Diagu
Gwen
Bruness
Viego
Kralzer
Malzahar
Czajek
LeBlanc
Ejsner
Ezreal
Odi11
Aphelios
Slipper
Rakan
kubYD
Leona

Już na początku starcia mogliśmy odnieść wrażenie, że do przelania pierwszej krwi dojdzie dosyć szybko. Każda z linii ciągle wdawała się w wymiany, a leśnicy obydwu drużyn szukali zabójstw na skrajnych alejach. Ostatecznie to Witold „Diagu” Nypel w okolicach 4. minuty znalazł eliminację, nurkując pod wieżę wrogiego toplanera, lecz przypłacił to swoim życiem. I na tym na dłuższy czas wykluczenia ustały, a ekipy przeszły do walki o obiekty na mapie.

Wraz z wybiciem kwadransa to gracze PDW mieli większy zapas gotówki w portfelach, a szczególną przewagę wykreował sobie Czajek. Kilkadziesiąt sekund później w końcu doszło do bójki na środku, z której zwycięsko wyszła drużyna czerwona. Różnica w złocie powoli rosła, a reprezentanci organizacji Olimpii „komedyji” Cichosz ciągle znajdowali korzystne dla siebie sytuacje. W okolicach 24. minuty wywiązała się potyczka, w której Diabły jako pierwsze posłały wroga do piachu. To okazało się bardzo złudne, bowiem w reszcie walki prawdziwym talentem popisał się strzelec PDW.

Klęska DV1 zbliżała się nieuchronnie – rywale mieli cztery smoki, wzmocnienie Nashora i aż osiem tysięcy sztuk złota więcej. Ekipa Diaga desperacko starała się bronić swoich struktur, jednak podopieczni Dziadkowca byli po prostu zbyt silni. Nexus niebieskich upadł przed trzydziestą minutą.

Na dziś to już wszystko. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Overwatch ponownie świętuje z okazji Letnich Igrzysk

W prawdziwym świecie Letnie Igrzyska odbywają się co cztery lata. Overwatch jednak nie jest ograniczony takim upływem czasu – tutaj ducha sportowej ry...