STS
fot. Esport Tour

fanatyk nowym graczem AVEZ

Dopiero co CREATIVE AVEZ ponownie skompletowało swój skład, a już musiało dokonać kolejnej roszady. W jej wyniku szeregi popularnych ośmiornic zasilił Dominik „fanatyk” Barkiet, który w swoim CV ma występy w kilku naprawdę ciekawych formacjach.

Nieudana przygoda w Wiśle

Przede wszystkim 21-latek ma za sobą czteromiesięczny epizod w Wiśle All iN! Games Kraków. Do zespołu spod Wawelu ściągano go w ramach kadrowej rewolucji, która wiosną ubiegłego roku miała miejsce w szeregach Białej Gwiazdy, młody zawodnik nigdy jednak nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Przeskok jeżeli chodzi o poziom rywalizacji okazał się po prostu zbyt duży, przez co Barkiet bardzo często zawodził i wreszcie w sierpniu zakończono z nim współpracę, zastępując go Patrykiem „ponczkiem” Witesem. – Już od samego początku Dominik musiał odnaleźć się na najwyższym krajowym szczeblu, co na pewno nie było dla niego łatwym wyzwaniem. Ciężką pracą i ambicją pokazał jednak, że jest wartościowym zawodnikiem, którego czeka jeszcze długa i owocna kariera. Po zakończeniu sezonu przyszedł jednak czas na podsumowania i razem z całym zespołem uznaliśmy, że potrzebujemy zmian. fanatyk nie do końca bowiem wpasował się w powierzoną mu rolę – mówił wówczas Grzegorz „SZPERO” Dziamałek.

Druga zmiana w tym roku

Potem fanatyk próbował swoich sił również w CLEANTmiksie oraz ostatnio w M1 EDEN. W marcu tego roku z tą drugą ekipą sięgnął nawet po wicemistrzostwo Esport Tour PRO Spring 2021, ale ta niedawno przestała istnieć. Mimo to Barkiet nie pozostał na bezrobociu zbyt długo i już dziś związał się z AVEZ, gdzie zastąpił pożegnanego ledwie wczoraj Pawła „pawkoema” Miturę. To już druga w tym roku zmiana w obecnym składzie Ośmiornic. Wszak w maju drużynę opuścił już Szymon „RiseL” Kuźma, w związku z czym rozpoczęto testy Dawida „pendzelka” Ryczki. Ten wypadł zresztą na tyle dobrze, że w czerwcu zaproponowano mu stały angaż i to mimo faktu, że ekipa ostatecznie nie dostała się do play-offów ESEA Main, bo zakończyła ona fazę zasadniczą z bilansem 9-7, chociaż w pewnym momencie miała na swoim koncie 9 zwycięstw i zaledwie dwie porażki.

Skład CREATIVE AVEZ prezentuje się następująco:

  • Dominik „Warp” Murawa
  • Rafał „sNx” Snopek
  • Dawid „SaMey” Stańczak
  • Dawid „pendzelek” Ryczko
  • Dominik „fanatyk” Barkiet
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Netflix

Netflix powiększy bibliotekę o... gry. Na razie bez dodatkowych opłat

Na rynku funkcjonuje wiele platform streamingowych, ale nie ma co ukrywać, że to Netflix dla wielu stał się synonimem oglądania seriali. Najwyraźniej...