STS
fot. Izako Boars

Szejn i siuhy z pierwszą porażką w WePlay Academy League. A jak będzie dziś?

Było pierwsze zwycięstwo, przyszła pora na pierwszą porażkę. Wczoraj gracze mouz NXT zostali pokonani w WePlay Academy League, ale nic straconego – już dziś mogą oni podreperować swój bilans, bo przed nimi kolejne spotkanie.

mouz NXT vs
(18:00, BO1)
BIG. OMEN Academy

We wtorek zespół Kamila „siuhego” Szkaradka i Huberta „Szejna” Światłego okazał się słabszy od akademii FURII Esports. Wpływ na to miały też problemy z internetem, przez które 24. rundzie przy wyniku 9:14 miejsce Szejna awaryjnie zajął Frederik „Fessor” Sørensen. Pozostający ostatnio bez zatrudnienia Duńczyk nie uchronił jednak popularnych Myszy przed porażką 12:16. – FURIA grała bardzo dobrze i złapała nas z opuszczoną gardą. Musimy ponownie znaleźć nasz rytm, wierzę, że nam się do uda – przyznał po meczu Dorian „xertioN” Berman. Co ciekawe, to właśnie Izraelczyk z 28 fragami na koncie był najskuteczniejszym graczem na serwerze, ale nie przełożyło się to na końcowy rezultat.

Tak czy inaczej, nasi rodacy i ich koledzy nie mają co rozpamiętywać tej porażki, bo przed nimi kolejna potyczka i to z wymagającym rywalem. Tym razem bowiem na drodze mouz NXT stanie BIG. OMEN Academy, które w tym sezonie ligi akademickiej nie poznało jeszcze goryczy porażki. Podopieczni berlińskiej organizacji na swoim koncie mają już zwycięstwa zarówno z NAVI Junior, jak i z Astralis Talent, a po drodze stracili zaledwie siedemnaście rund. Dzięki temu to właśnie oni przewodzą obecnie stawce i zapewne będą chcieli, by po trzeciej kolejce sytuacja ta nie uległa zmianie. Szejn, siuhy i spółka prawdopodobnie będą musieli się więc sporo napocić, by zatrzymać drużynę napędzaną przez Nico „Aquę” Kembitzky’ego, którego rating wynosi obecnie kosmiczne 1,74.

Spotkanie pomiędzy mouz NXT a BIG. OMEN Academy rozpocznie się o godzinie 18:00 i rozegrane zostanie w systemie BO1. Obejrzeć je wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można w pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Chakalaka traci jednego z graczy

Trzy tygodnie po utracie wsparcia Illuminar Gaming skład Chakalaki otrzymał kolejny cios. Niespodziewanie jego szeregi opuścił bowiem jeden z graczy,...