STS
fot. Valve

Twój własny skin w skrzyni CS:GO? Valve ogłasza konkurs, w puli milion dolarów

Działacie może przy grafice komputerowej i marzyło się Wam kiedyś, by Wasza praca znalazła się w Counter-Strike’u? Nawet jeżeli nie, to nadarzyła się idealna okazja, byście jednak marzyć o tym zaczęli, bo przy okazji możecie się nieźle wzbogacić. A wszystko za sprawą ogłoszonego przez Valve konkursu.

Twój własny skin w CS:GO!

Dziś zaprezentowano nam bowiem Sny i Koszmary, czyli konkurs, który rozpocznie się 22 lipca. Od tego czasu wszyscy zainteresowani mogą nadsyłać do Valve swoje prace – te mogą być adaptacją już istniejącego pomysłu na skórkę do broni, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byście opublikowali swój w pełni autorski pomysł. Ograniczeń tak naprawdę nie ma, bo udział może wziąć każdy, kto posiada konto Steam w odpowiednim stanie, czyli dokonał za jego pośrednictwem zakupu na kwotę co najmniej 5 dolarów. I tyle – pozostaje popuścić wodze fantazji i stworzyć skin, o którym zawsze marzyliście, a który nigdy dotąd się w CS:GO nie znalazł.

Okrągła suma do zdobycia

Czasu na zgłoszenia w teorii jest sporo, bo swoje prace nadsyłać można do 21 października. Po tym terminie powołany przez Valve zespół rozwojowy CS:GO dokona wyboru i wyłoni dziesięciu laureatów, którzy otrzymają łączną pulę nagród w wysokości miliona dolarów – po 100 tysięcy dolarów dla każdej nagrodzonej propozycji. Co ciekawe, nic nie stoi na przeszkodzie, by kilka wyróżnień (i czeków) zgarnęła jedna osoba, gdyż nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o liczbę przygotowanych grafik. Ważne jednak, byśmy to my byli autorami, dlatego też możemy przy okazji zamieścić również grafiki koncepcyjne, moodboard lub też obrazy, które były naszą inspiracją.

Co ważne, zwycięskie prace w przyszłości znajdą się w dedykowanej konkursowi skrzyni Snów i koszmarów, z której będziemy mogli wydropić m.in. czerwone skiny do AK-47 i MP-9, a także różowe skórki do MP-7, Berret oraz FAMASA. Więcej informacji na temat konkursu, w tym także porady dla twórców oraz przydatne odnośniki, znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

JW w VALORANCIE? Szwed nie wyklucza takiej możliwości

Wczoraj we Fnatic doszło do istotnego wydarzenia. Na ławce rezerwowych dywizji Counter-Strike'a wylądowała bowiem żywa legenda brytyjskiej organizacji...