STS
fot. DreamHack/Stephanie Lindgren

peacemaker obejmuje stery Complexity Gaming

Przebudowa Complexity Gaming dobiega końca. Dopiero co amerykańska organizacja ogłosiła transfer Patricka „es3taga” Hansena, a już zaprezentowała nam nazwisko kolejnego nowego nabytku – tym razem dotyczącego funkcji trenera.

Brazylijski obieżyświat przed nowym wyzwaniem

Od teraz za wyniki międzynarodowego składu odpowiedzialny będzie Luis „⁠peacemaker⁠” Tadeu, który na stanowisku zastąpił Jamiego „⁠keiteę” Halla. Tym samym 33-latek zakończył współpracę z rodzimym Imperial Esports, z którym współpracował przez ostatnie dwa miesiące, a które pod jego wodzą wzięło udział w niedawnym Intel Extreme Masters Summer 2021. Niemniej CV Brazylijczyka jest znacznie bogatsze, bo na przestrzeni lat miał okazję wspomagać takie formacje, jak m.in. Team Liquid, NRG, Misfists Gaming, Heroic czy MAD Lions, a przez pewien czas prowadził nawet Azjatów z TYLOO.

Przez lata uważnie śledziłem karierę peacemakera i pozostawałem z nim w stałym kontakcie. Wniesie on do naszego zespołu ogromną mądrość i doświadczenie, które ma jako trener. Jestem zachwycony tym, że w końcu możemy współpracować. Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż nasz zespół uda się do Brazylii, by Luis i coL mogło wspólnie na oczach fantastycznych brazylijskich fanów wygrać duży turniej – przyznał w rozmowie z HLTV Jason Lake, założyciel Complexity. Sam peacemaker po raz pierwszy zasiądzie za sterami nowego zespołu w połowie sierpnia przy okazji 14. sezonu ESL Pro League.

W tej sytuacji skład CS:GO Complexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Benjamin „blameF” Bremer
  • Kristian „k0nfig” Wienecke
  • Valentin „poizon” Vasilev
  • Justin „jks” Savage
  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Luis „⁠peacemaker⁠” Tadeu – trener
  • William „RUSH” Wierzba – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jankos i Inspired? TOP! Podsumowujemy piątkowe mecze LEC

Pierwsza połowa siódmego tygodnia w League of Legends European Championship za nami. Misfits Gaming zapewniło sobie dzisiaj awans do fazy pucharowej,...