STS
fot. Riot Games

Rare Atom i LNG o krok od play-offów. Zacięta walka o awans do następnej rundy w LPL

Przed nami przedostatnia kolejka w ramach LoL Pro League. Zarówno Edward Gaming, jak i FunPlus Phoenix są już pewne uczestnictwa w fazie play-off. Cała reszta miejsc jest do wzięcia i najbliżej zapewnienia sobie awansu są Rare Atom oraz LNG Esports. Wiemy już jednak, że nie zobaczymy w etapie pucharowym Rogue Warriors, Ultra Prime, ThunderTalk Gaming […]

Przed nami przedostatnia kolejka w ramach LoL Pro League. Zarówno Edward Gaming, jak i FunPlus Phoenix są już pewne uczestnictwa w fazie play-off. Cała reszta miejsc jest do wzięcia i najbliżej zapewnienia sobie awansu są Rare Atom oraz LNG Esports. Wiemy już jednak, że nie zobaczymy w etapie pucharowym Rogue Warriors, Ultra Prime, ThunderTalk Gaming oraz Victory Five. Rzućmy zatem okiem na nadchodzące spotkania, które mogą zadecydować o dalszym losie stawki.

RNG będzie chciało powstrzymać Rare Atom

Jedno z ciekawszych starć będzie miało miejsce już jutro. O godzinie 13:00 Rare Atom będzie chciało przypieczętować swój awans do play-offów. Na drodze ekipy Chu „FoFo” Chun-Lana stanie mistrz Mid-Season Invitational, czyli Royal Never Give Up. Formacja ta miała dość kiepski start w LPL, ale wszystko wygląda na to, że wróciła do formy. Teraz musi sama postarać się o wejście do fazy pucharowej i zwycięstwo z RA zdecydowanie ją do tego przybliży.

W czwartek będziemy mogli obejrzeć inny pojedynek na górze tabeli. LNG Gaming zmierzy się z Top Esports. Pierwsza drużyna znajduje się obecnie na 4. lokacie w tabeli i jest o krok od zapewnienia sobie miejsca w następnej rundzie. Hung „Karsa” Hao-Hsuan i spółka są niżej o dwa oczka i z pewnością będą chcieli dogonić resztę czołówki. Z dość mieszaną formą tej formacji pokonanie LNG może być bardzo trudnym zadaniem.

Już w niedzielę o godzinie 11:00 Oh My God oraz LGD Gaming spotkają się ze sobą w walce o wyższe lokaty. Jak na razie oba zespoły znajdują się poza strefą gwarantującą występy w play-offach i z pewnością żadnego z nich to nie satysfakcjonuje. W bezpośrednim starciu rozstrzygnie się, kto będzie miał większe szanse na wyjście z czyśćca.

Harmonogram ósmego tygodnia LPL 2021 Summer:

Poniedziałek, 26 lipca
11:00 TT vs Ultra Prime BO3
13:00 Royal Never Give Up vs Rare Atom BO3
Wtorek, 27 lipca
11:00 Suning vs Victory Five BO3
13:00 LNG Gaming vs Rogue Warriors BO3
Środa, 28 lipca
11:00 Oh My God vs JD Gaming BO3
13:00 Invictus Gaming vs Bilibili Gaming BO3
Czwartek, 29 lipca
11:00 Royal Never Give Up vs TT BO3
13:00 LNG Gaming vs Top Esports BO3
Piątek, 30 lipca
11:00 Edward Gaming vs Victory Five BO3
13:00 Rogue Warriors vs Team WE BO3
Sobota, 31 lipca
11:00 Top Esports vs Ultra Prime BO3
13:00 JD Gaming vs FPX BO3
Niedziela, 1 sierpnia
11:00 Oh My God vs LGD Gaming BO3
13:00 Invictus Gaming vs Team WE BO3

Wszystkie mecze LPL będziecie mogli obejrzeć z angielskim komentarzem na kanałach ligi na Twitchu i YouTube.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Barcelona

FC Barcelona połączy siły z S2V? Klub chce rywalizować w hiszpańskiej lidze LoL-a

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski o tym, że FC Barcelona jest zainteresowana otworzeniem własnej sekcji League of Legends. Początkowo plotki mówiły o t...