STS
fot. NAVI

13-latek dołącza do akademii Natus Vincere

Dziś gracze już od najmłodszych lat mają okazję, by zapewnić sobie profesjonalną ścieżkę rozwoju. Wiele dużych organizacji od dawna inwestuje w program akademii, dzięki czemu największe talenty mają dostęp do niezbędnych zasobów. W efekcie coraz młodsi zawodnicy zasilają szeregi wielkich marek. Z taką sytuacją mamy do czynienia również dziś, gdy Adam „froz1k” Nagorny dołączył do akademii Natus Vincere.

Ace u NaToSaphiXa

Ukrainiec dopiero co skończył 13 lat, ale już dał o sobie znać, gdy kilka miesięcy temu popisał się urodziwym ace’em podczas transmisji prowadzonej przez Nielsa Christiana „NaToSaphiXa” Sillassena. Ponadto, mimo młodego wieku, może on pochwalić się 3000 ELO na platformie FACEIT, na której rozegrał ponad 2600 meczów. Co ważniejsze, ok. 53 procent z nich zakończyło się wygraną zespołu nastolatka, który teraz będzie szkolić się pod okiem sztabu NAVI.

Droga do NAVI Junior

Zawsze podziwiałem sposób, w jaki NAVI grało. Dlatego też jestem niesamowicie szczęśliwy, że dali mi szansę, bym mógł się zaprezentować. Doświadczenie, które zdobędę dzięki grze w akademii, będzie kluczowe w kwestii wejścia na wyższy poziom gry. Dam z siebie wszystko – zapewnił nowy nabytek ukraińskiej organizacji. Na razie froz1k występować będzie w NAVI Academy, czyli trzecim składzie. Niemniej pod okiem trenera młodzieży, Amirana „amiego” Rekhviashviliego, będzie on przygotowywany do tego, by w przyszłości zasilić szeregi NAVI Junior, drugiego składu formacji z regionu CIS, w którym na szerokie wody wypływa obecnie Ilya „m0NESY” Osipov.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 26 lipca 2021

– 1. x-kom AGO 3602 pkt Furlan – F1KU – snatchie – rallen – leman – minirox (t) – 2. MAD DOG'S PACT 3441 pkt dark...