Zaledwie trzy dni trzymali w niepewności swoich fanów włodarze Tarczyński Protein Teamu. Dziś bowiem rodzima organizacja zaprezentowała swój nowy skład CS:GO i bynajmniej obyło się bez zaskoczeń.

Do niedawna M1, od teraz TPT

Od teraz barw TPT bronić będzie zespół, który jeszcze do niedawna związany był z M1 EDEN. Zresztą, to właśnie w trykotach tej ostatniej formacji Szymon "sk1tt" Rogoziński i spółka pojawili się podczas niedawnego Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej w Gdańsku, gdzie stoczyli naprawdę zacięty pojedynek z Illuminar Gaming, zakończony jednak porażką. Półtora tygodnia temu natomiast do zmagań w ramach zamkniętych eliminacji do piątej edycji European Development Championship przystąpili oni już jako reprezentanci Tarczyńskiego – wówczas jeszcze nieoficjalnie, ale teraz wszystkie formalności zostały już dopełnione, a nowi gracze mogą powoli przygotowywać się do nadchodzącego bootcampu.

Przypomnijmy, że TPT na krajowej scenie CS:GO pojawił się zaledwie pięć miesięcy temu, a już zdążył sprawdzić dość sporą liczbę graczy. Wszak przez zespół przewinęły się tak znane na naszym podwórku osoby, jak Piotr „nawrot” Nawrocki oraz Piotr „morelz” Taterka, ale ostatecznie nie przełożyło się to na wyniki. Podopieczni Jakuba "inwooda" Salwy nie nawiązali walki ani w ESL Mistrzostwach Polski, ani też w Polskiej Lidze Esportowej, wobec czego trzy dni temu oficjalnie rozwiązano ich skład. – Biorąc pod uwagę nasze ambicje marketingowe i wyzwania sportowe doszliśmy do wniosku, że zmiany są konieczne, ponieważ głęboko wierzymy, że dadzą nowy impuls i pozwolą uzyskiwać lepsze rezultaty niż te uzyskiwane do tej pory – mówił wówczas Piotr Chojnowski, General Director w Cyberwolves.

Skład CS:GO Tarczyński Protein Teamu prezentuje się następująco:

  • Karol "NATSU" Olszak
  • Michał "mchk" Bartosiak
  • Bartłomiej "Masked" Trybuła
  • Szymon "sk1tt" Rogoziński
  • Adrian "Bojjar" Bojar