STS
fot. ESL/Stephanie Lieske

Niepewność Avka. Ważą się losy Polaka w Quake Pro League, chociaż on sam będzie pauzować

Przed nami ostatnia kolejka trzeciego etapu Quake Pro League Season 2. I chociaż Maciej „Av3k” Krzykowski nie pojawi się na serwerze, bo rozegrał już wszystkie mecze, to z pewnością z uwagą śledzić będzie poczynania innych. Av3k wciąż niepewny To od owych innych zależeć będzie bowiem, czy Polak swój udział w finałowym turnieju rozpocznie z wysokim […]

Przed nami ostatnia kolejka trzeciego etapu Quake Pro League Season 2. I chociaż Maciej „Av3k” Krzykowski nie pojawi się na serwerze, bo rozegrał już wszystkie mecze, to z pewnością z uwagą śledzić będzie poczynania innych.

Av3k wciąż niepewny

To od owych innych zależeć będzie bowiem, czy Polak swój udział w finałowym turnieju rozpocznie z wysokim rozstawieniem. Krzykowskiego nadal wyprzedzić mogą bowiem Marco „vengeurR” Ragusa oraz Adrián „RAISY” Birgány i nie jest to dobra informacja, bo obaj reprezentanci Myztro Gaming będą mieć w sobotę spore szanse na to, by wygrać. Na drodze Włocha stanie pogrążony w kryzysie Anton „Cooller” Singov, podczas gdy rywalem Węgra będzie grający w kratkę Alexander „BaSe” Rybin. Czy jednak faworytów stać będzie na triumfy w stosunku 3:0? Szczególnie istotne jest to w przypadku RAISY’EGO, któremu tylko taki wynik pozwoli jeszcze przegonić Avka. Podobnie na baczności musi mieć się Alexei „cYpheR” Yanushevsky, bo Białorusin również nie może być pewny finiszu w top 4. Aby taką pewność zyskać, będzie musiał on poradzić sobie z liderem europejskiej dywizji, Marcelem „k1llsenem” Paulem.

Harmonogram trzynastej kolejki prezentuje się następująco:

31 sierpnia
16:00 RAISY vs BaSe BO3
17:00 ZenAku vs maxter BO3
18:00 dramiS vs nosfa BO3
19:00 psygib vs Effortless BO3
20:00 Cooller vs vengeurR BO3
21:00 cYpheR vs k1llsen BO3

Wszystkie mecze Quake Pro League Season 2 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Starcie mouz NXT z Astralis Talent. Dziś przedostatnia runda WePlay Academy League

Dziś wieczorem rozegrana zostanie przedostatnia runda spotkań w WePlay Academy League Season 1. Choć Kamil „siuhy” Szkaradek i Hubert „Szejn” Światły...