STS
Arcane
fot. Riot Games

Do sieci trafił kolejny fragment Arcane, serialu w świecie League of Legends

Niedziele, w których trakcie nie są rozgrywane ważne esportowe turnieje, często bywają nudne. Miniona też taka była, ale Riot Games postanowiło nieco temu zaradzić. Do sieci trafił bowiem fragment nadchodzącego serialu Arcane, który stworzony został w uniwersum League of Legends. Jest on współtworzony przez kalifornijskie studio i Netflix. Dwuminutowy fragment serialu W dwuminutowym fragmencie możemy […]

Niedziele, w których trakcie nie są rozgrywane ważne esportowe turnieje, często bywają nudne. Miniona też taka była, ale Riot Games postanowiło nieco temu zaradzić. Do sieci trafił bowiem fragment nadchodzącego serialu Arcane, który stworzony został w uniwersum League of Legends. Jest on współtworzony przez kalifornijskie studio i Netflix.

Dwuminutowy fragment serialu

W dwuminutowym fragmencie możemy obserwować konwersację dwóch sióstr z Piltover – Jinx i Vi – która ma miejsce na dachu jednego z budynków wspomnianego miasta. Starsza z dwójki opowiada drugiej o swoich wspomnieniach z dzieciństwa i przyrzeka jej, że pewnego dnia Piltover będzie je szanować.

Kiedy premiera Arcane?

To nie pierwszy klip z Arcane, wszak poprzedni został wypuszczony niecałe dwa miesiące temu. Riot pokazuje nam coraz więcej materiału z nadchodzącego serialu animowanego, jednakże wciąż nie podzielił się z nami konkretną datą premiery. Wiemy, że produkcja ma ukazać się na jesień. Wysoce prawdopodobne, że uchylanie kolejnych rąbków tajemnicy przez twórców LoL-a jest oznaką tego, że oficjalne ogłoszenie daty premiery jest tuż za rogiem.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hegemonia MIBR w turniejach RMR przełamana. Bravos wygrywają CBCS Elite League Season 2

Wszystkie dotychczasowe turnieje cyklu Regional Major Rankings padły łupem MIBR, ale hegemonia ta została w końcu przerwana. Podopieczni Renato "naka"...