STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Zmiany w ESL Mistrzostwach Polski, nowe terminy eliminacji

Wczoraj dobiegły końca pierwsze otwarte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021, a już jutro miały ruszyć eliminacje drugie. Ostatecznie jednak ich termin został zmieniony, o czym w opublikowanym przez siebie komunikacie poinformowali sami organizatorzy. Nowe termin walki o miejsce w ESL MP – Wysłuchaliśmy waszych opinii na temat terminów kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski, […]

Wczoraj dobiegły końca pierwsze otwarte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021, a już jutro miały ruszyć eliminacje drugie. Ostatecznie jednak ich termin został zmieniony, o czym w opublikowanym przez siebie komunikacie poinformowali sami organizatorzy.

Nowe termin walki o miejsce w ESL MP

Wysłuchaliśmy waszych opinii na temat terminów kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski, które kolidowały z innymi ważnymi dla polskich esportowców turniejami – przyznali przedstawiciele ESL Polska. – Zdajemy sobie również sprawę, że nie daliśmy wam wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się do otwartych kwalifikacji, wobec czego postanowiliśmy przesunąć drugi otwarty turniej eliminacyjny – dodali. W związku z tym gracze zainteresowani udziałem w zmaganiach zyskali dodatkowy tydzień na to, by się odpowiednio przygotować albo w ogóle skompletować zespół, wraz z którym przystąpią do walki o miejsce w krajowym czempionacie.

W związku z tym drugie otwarte eliminacje rozegrane zostaną 17 i 18 sierpnia, a zapisywać się do nich można niezmiennie pod tym adresem aż do 17 sierpnia do godziny 17:55. Zmianie uległ również termin eliminacji zamkniętych, które przeniesiono na 21 i 22 sierpnia, a rozpoczynać się będą o 13:00. W tych na pewno wystąpią Ungentium i McWrap Klasyczny, czyli drużyny, które awans zapewniły sobie w ostatni weekend. Ponadto na tym etapie zmagań w akcji zobaczymy też laureatów drugiego otwartego turnieju eliminacyjnego oraz formacje bezpośrednio zaproszone przez organizatorów, których nazw jednak jeszcze nie znamy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koguty niechciane

Są ekipy, którym zwabienie organizacji przychodzi łatwo. Osiągają dobre wyniki, są medialne, więc marki zazwyczaj się o nie zabijają. Są jednak równie...