Po krótkiej przerwie Paweł "reatz" Jańczak ponownie zamelduje się na serwerze. Doświadczony 26-latek, który na swoim koncie ma m.in. tytuły mistrza Polski, został dziś zaprezentowany jako nowy zawodnik MAD DOG'S PACT.

Niespodziewane odejście z AGO

Jańczak w przeszłości związany był z takimi formacjami, jak PRIDE, Team Kinguin czy też Illuminar Gaming. W styczniu tego roku zasilił zaś szeregi x-komu AGO, wraz z którym otarł się nawet o awans do ESL Pro League. Ponadto reatz i jego koledzy zatriumfowali również w wielkim finale ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021, aczkolwiek sukces ten został im potem odebrany z powodu naruszeń regulaminu. Tak czy inaczej, wydawało się, że mimo wszystko współpraca pomiędzy obiema stronami przebiega obiecująco, ale wtedy przyszedł 5 lipca. – Wraz z końcem czerwca postanowiłem nie przedłużać kontraktu z x-kom AGO. Jest to moja osobista decyzja. Nie ma tutaj żadnej dramy, złej krwi, po prostu nie widziałem się w tej całej układance, mimo że nasze wyniki od rozpoczęcia współpracy nie były złe – ogłosił zawodnik.

Kogo odstawi PACT?

Od tego czasu 26-letni strzelec pozostawał bez stałego zatrudnienia, a wiele osób zaczęło podejrzewać, że może on zasilić Anonymo Esports, gdzie spotkałby kilku starych znajomych z czasów Illuminar. Ostatecznie jednak stało się inaczej – tuż przed zakończeniem przerwy wakacyjnej Jańczak dołączył do PACTU. Jest to o tyle ciekawe, że organizacja Marcina "padre" Kurzawskiego nie posiadała w swoim zespole żadnych luk, bo te niedawno zostały zapełnione za sprawą transferów Bartosza „bnoxa” Niebisza i Macieja „Bielanego” Bilińskiego. Na ten moment nie wiadomo więc czyj fotel ostatecznie przejmie reatz, bo w oficjalnym komunikacie nie zawarto tej informacji. Tę mamy poznać dopiero za jakiś czas.

Skład dywizji CS:GO w MAD DOG’S PACT:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Bartosz „bnox” Niebisz
  • Maciej „Bielany” Biliński
  • Paweł "reatz" Jańczak
  • Vincent „VinS” Jozefiak – trener