STS
fot. Ultraliga

Ultraliga powraca na scenę! Ostatnie dwie serie będą na lanie

Plotki, które od jakiegoś czasu krążyły po kuluarach polskiej sceny League of Legends, okazały się prawdziwe. Ultraliga powraca do formuły lanowej na ostatnie spotkania w fazy pucharowej 6. sezonu. Ultraliga wraca na LAN-a! ⛈️ Najlepsze polskie zespoły – @PDWLoL, @agorogue oraz @illuminaRGaming – pojawią się w poświęconym rozgrywkom esportowym studio @PolsatGames i na jednej scenie […]

Plotki, które od jakiegoś czasu krążyły po kuluarach polskiej sceny League of Legends, okazały się prawdziwe. Ultraliga powraca do formuły lanowej na ostatnie spotkania w fazy pucharowej 6. sezonu.

Spotkania, jakie zostaną rozegrane na lanie to m.in. pojedynek pomiędzy Illuminar Gaming oraz AGO ROGUE o godzinie 17:30. Zwycięzca tej serii przejdzie do wielkiego finału, który będzie miał miejsce już następnego dnia o tej samej porze. Tam na wyłonienie swojego następnego rywala czeka PDW, które w zaskakujący sposób dostało się dzięki pokonaniu obrońców mistrzowskiego tytułu. Wszystkie spotkania będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisach Twitch oraz YouTube.

Warto przypomnieć, że to będą ostatnie spotkania w takiej, a nie innej formie. Już od przyszłego sezonu Ultraliga połączy się z Baltic Masters w ramach dużej przebudowy systemu europejskich rozgrywek regionalnych. Co za tym idzie, najbliższy mecz kończący drabinkę wygranych oraz wielki finał Mistrzostw Polski będą swego rodzaju pożegnaniem z Ultraligą, jaką znamy.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmian w PACT ciąg dalszy! Sobol wraca, darko opuszcza organizację

Jak się okazuje, dzisiejszy transfer Pawła "reatza" Jańczaka był dopiero początkiem zaplanowanych na poniedziałek kadrowych przetasowań w szeregach MA...