STS
fot. twitter Team ESCA Gaming

LastSurvivor na EU Masters. Polak dołącza do GOEXANIMO jako trener

W dość zaskakujących okolicznościach kolejny Polak dostał się do European Masters. Tym razem nie chodzi jednak o zawodnika, a o członka sztabu szkoleniowego. Patryk „LastSurvivor” Węclewicz jeszcze do niedawna reprezentował barwy Teamu ESCA Gaming na pozycji asystenta trenera. Teraz jednak oficjalnie ogłosił, że dołącza do GOEXANIMO jako trener. Organizacja już niedługo będzie walczyć o tytuł […]

W dość zaskakujących okolicznościach kolejny Polak dostał się do European Masters. Tym razem nie chodzi jednak o zawodnika, a o członka sztabu szkoleniowego. Patryk „LastSurvivor” Węclewicz jeszcze do niedawna reprezentował barwy Teamu ESCA Gaming na pozycji asystenta trenera. Teraz jednak oficjalnie ogłosił, że dołącza do GOEXANIMO jako trener. Organizacja już niedługo będzie walczyć o tytuł mistrza Baltic Masters.

LastSurvior na EU Masters

Tym jednym prostym krokiem Węclewicz będzie mógł sprawdzić się na European Masters. Organizacja dwa dni temu zapewniła sobie już tam miejsce i teraz będzie walczyć jedynie o poprawę swoich warunków uczestnictwa. Seria finałowa pomiędzy GOEXANIMO oraz Iron Wolves będzie miała miejsce już jutro o godzinie 17:00. Spotkanie będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale ligi.

LastSurvivor wraz z TEG zaskoczył wszystkich podczas letniego splitu. Organizacja, której nie dawano zbyt dużych szans nawet na awans do play-offów, zapewniła sobie drugie miejsce w sezonie zasadniczym. W fazie pucharowej Ultraligi nie było już niestety tak gładko, ponieważ formacja przegrała swoje obie serie BO5. Najpierw uległa PDW, by później zostać wyeliminowana z walki o tytuł mistrza Polski przez Illuminar Gaming. Niemniej jednak był to bardzo imponujący sezon ze strony całego zespołu. Nie dziwi więc fakt, że sztab szkoleniowy może być rozchwytywany także za granicą.

Warto też przypomnieć o tym, że LastSurvivor wraz ze swoją nową ekipą może zawitać do Ultraligi w przyszłym roku. Stanie się to za sprawą przebudowy i reorganizacji europejskich lig regionalnych. Od 2022 przyszłego roku UL ma się połączyć z Baltic Masters.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 zbuduje sześcioosobowy skład VALORANTA?

Ostatnie tygodnie zdecydowanie nie należą do najlepszych w historii Version1. Zespół przez pewien czas musiał radzić sobie bez zawieszonego Jordana "Z...