STS
fot. Maciej Kołek/Anonymo Esports

Znamy wszystkich uczestników zamkniętych eliminacji do ESL MP, mix KEia nadal w grze

Otwarty etap eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 w CS:GO już za nami. A to oznacza, że poznaliśmy komplet ośmiu drużyn, które już w najbliższy weekend stoczą walkę o awans do elitarnych krajowych rozgrywek. Komu miejsce w ESL MP? W grze o miejsce w krajowym czempionacie pozostało m.in. Dolej Miodu, czyli mix Kamila „KEia” […]

Otwarty etap eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 w CS:GO już za nami. A to oznacza, że poznaliśmy komplet ośmiu drużyn, które już w najbliższy weekend stoczą walkę o awans do elitarnych krajowych rozgrywek.

Komu miejsce w ESL MP?

W grze o miejsce w krajowym czempionacie pozostało m.in. Dolej Miodu, czyli mix Kamila „KEia” Pietkuna, w którym gościnnie wystąpił związany od roku ze sceną VALORANTA Michał „MOLSI” Łącki. Ekipa ta w decydującym spotkaniu natrafiła na FREESTYLE, czyli inną mocno obsadzoną miksową ekipę. Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty, Piotr „morelz” Taterka, Kacper „darko” Ściera – to naprawdę mocne nazwiska. Mocne, ale niewystarczające, by ograć KEia i spółkę. Ci bowiem po dwóch zaciętych mapach sięgnęli po końcowy triumf, wygrywając 16:12 na Ancient i 16:11 na Nuke’u. Dzięki temu to właśnie oni już za chwilę pojawią się w zamkniętych eliminacjach.

W tych swojej szansy na awans do ESL MP poszuka również skład znany jako ex-Pompa Team. Formacja powstała na zgliszczach organizacji Szymona „IsAmU” Kasprzyka także zwyciężyła wczoraj rezultatem 2:0, pozostawiając w pokonanym polu Creative KRAKEN. Drugi zespół AVEZ do meczu przystępował ze sporymi nadziejami, ale szybko okazało się, że były to nadzieje płonne. Wszystko zaczęło się od 16:10 na Inferno, następnie zaś przenieśliśmy się na Nuke’a, gdzie padł wynik 16:7. Tak więc byli reprezentanci Pompy, wspierani przez dwóch Brytyjczyków, nadal mogą myśleć o obronie swojego miejsca w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Lista uczestników prezentuje się następująco:

Dolej Miodu Dr Pepper Team GGPredict VIXIT The Lycans
ex-Pompa Team spongeb0bs Tarczyński Protein Team Ungentium

Przed nami już tylko zamknięte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021. Te odbędą się już w najbliższy weekend, tj. 21 oraz 22 sierpnia.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Giants już w komplecie. Davidp i Ambi pełnoprawnymi członkami zespołu

Vodafone Giants po raz pierwszy od połowy lipca mogą znowu pochwalić się pełnym, pięcioosobowym składem VALORANTA. I niespodzianki nie ma, bo hiszpańs...