STS
fot. fb.com/olfiics

Komu ostatnie dwa miejsca w ESL Mistrzostwach Polski? Dziś wszystko stanie się jasne

Wczoraj awans do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 w CS:GO mogły świętować aż cztery drużyny, ale to jeszcze nie koniec. Wciąż przecież wolne pozostają dwa miejsca w prestiżowych rozgrywkach, które nadal czekają na rozdysponowanie. Ostatnie dwa miejsca w ESL MP wciąż wolne Swojej szansy dziś ponownie poszuka Dr Pepper Team. Organizacja ta na krajowej scenie […]

Wczoraj awans do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 w CS:GO mogły świętować aż cztery drużyny, ale to jeszcze nie koniec. Wciąż przecież wolne pozostają dwa miejsca w prestiżowych rozgrywkach, które nadal czekają na rozdysponowanie.

Ostatnie dwa miejsca w ESL MP wciąż wolne

Swojej szansy dziś ponownie poszuka Dr Pepper Team. Organizacja ta na krajowej scenie obecna jest już od wielu lat, nigdy jednak nie było jej dane wystąpić w ESL MP i trudno nie odnieść wrażenia, że lepszej okazji niż teraz już nie będzie. Podopieczni Maksa „trocha” Trochy muszą jednak wygrać nadchodzące spotkanie, jeżeli faktycznie chcą dostać się do najważniejszej ligi w kraju. Problem w tym, że podobne aspiracje ma M1 EDEN. Skład Szymona „Crityourface’a” Pluty dopiero co zyskał wsparcie organizacji i z pewnością chciałby udowodnić jej, że jego angaż był zdecydowanie dobrym wyborem. A osiągnąć to może właśnie za sprawą awansu do mistrzostw Polski.

Równolegle swoje boje toczyć będą The Lycans i GGPredict VIXIT. Zapowiada się naprawdę wyrównany mecz, wystarczy wszak wspomnieć, że zespoły te w Rankingu Cybersportu dzielą zaledwie dwie pozycje. Co ciekawe, niezależnie od tego, kto ostatecznie sięgnie po bilet do ligi, wprowadzi ze sobą spor grono debiutantów, którzy nigdy jeszcze w ESL MP nie grali. Obie ekipy złożone są bowiem z młodych graczy, którzy dotychczas rywalizowali raczej na niższych krajowych poziomach. Dla każdego z nich możliwość regularnych występów przeciwko m.in. Anonymo Esports, HONORIS czy też  Wisły All iN! Games Kraków jest szansą, obok której trudno przejść obojętnie.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

22 sierpnia
13:00 Dr Pepper Team vs M1 EDEN BO3
13:00 The Lycans vs GGPredict VIXIT BO3

Spotkania zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można pod tym adresem. Ostatecznie po awans sięgnie dwie najlepsze ekipy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś dokończenie otwartych eliminacji do V4 FSF. W akcji zobaczymy również ENCE

Niedziela stać będzie pod znakiem kolejnych spotkań z udziałem polskich graczy CS:GO. A wszystko za sprawą m.in. eliminacji do V4 Future Sports Festiv...