STS
fot. O'Gaming

Misfits Premier z udanym wejściem w EU Masters. AGO ROGUE bez punktów

Główny etap aktualnej edycji European Masters rozpoczął się z grubej rury, ponieważ AGO ROGUE podjęło Misfits Premier. W walce akademii zespołów na co dzień grających w League of Legends European Championship górą była brygada Pawła „Woolite’a” Pruskiego. Reprezentanci Ultraligi zaczynają więc turniej od przegranej, jednak bynajmniej nie jest to tragiczna wiadomość, gdyż szkółka Królików była […]

Główny etap aktualnej edycji European Masters rozpoczął się z grubej rury, ponieważ AGO ROGUE podjęło Misfits Premier. W walce akademii zespołów na co dzień grających w League of Legends European Championship górą była brygada Pawła „Woolite’a” Pruskiego. Reprezentanci Ultraligi zaczynają więc turniej od przegranej, jednak bynajmniej nie jest to tragiczna wiadomość, gdyż szkółka Królików była stawiana w roli faworyta jeszcze przed startem meczu.

Misfits Premier 1:0 AGO ROGUE
Agresivoo
Gnar
Sinmivak
Renekton
Shlatan
Viego
Lurox
Trundle
Sertuss
LeBlanc
Chres
Twisted Fate
Woolite
Aphelios
Lucker
Ezreal
Jactroll
Braum
Pyrka
Karma

Jako pierwsi za spust w meczu pociągnęli reprezentanci Misfits Premier. Eliminację otwierającą główny etap EU Masters zdobył Lucjan „Shlatan” Ahmad po ganku na dolnej alei, jednak na nią momentalnie odpowiedział strzelec AGO ROGUE. Początek rozgrywki przebiegał dość spokojnie, a żadna z drużyn nie wysunęła się na prowadzenie. Dopiero walka o drugiego smoka wyjaśniła nieco więcej w kontekście przewagi, gdyż akademia Królików nie dość, że ukradła potwora, to dodatkowo dopisała na swoje konto dwa wykluczenia.

Nic więc dziwnego, że na chwilę przed wybiciem kwadransa zespół z czterema Polakami w składzie zgromadził w swoim portfelu dwa tysiące sztuk złota więcej niż rywale. Przedstawiciele Ultraligi powoli zaczęli grać pod dyktando przeciwników, którzy stale starali się wykonywać korzystne dla siebie ruchy. Punktem zwrotnym w starciu okazała się walka o czwartego smoka. Tam podopieczni Johana „Klaja” Olssona zdołali posłać do piachu trójkę oponentów i przejęli nawet Barona, lecz tego ostatecznie przypłacili dwoma zgonami.

Wiele wyjaśnić miała potyczka o Duszę Smoka Piekielnego dla MSF. Podczas niej wydarzyła się istna katastrofa dla graczy naszego podwórka, gdyż Shlatan i spółka była w stanie unicestwić wszystkich przeciwników i przejąć wzmocnienie. Kilkadziesiąt sekund później Nexus drużyny czerwonej został zburzony.

Już za moment kolejne starcie, w którym zmierzą się reprezentanci Anorthosis Famagusta oraz UCAM Esports Club w walce o pierwsze punkty. Wszystkie mecze będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch, YouTube oraz w telewizji. Po więcej szczegółowych informacji na temat European Masters Summer 2021 zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się pokliknięciu w poniższy baner.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 30 sierpnia 2021

– 1. x-kom AGO 4955 pkt Furlan – F1KU – snatchie – rallen – leman – minirox (t) – 2. Izako Boars 4237 pkt TOAO –...