Za nami drugie starcie z udziałem AGO ROGUE w ramach European Masters. Tym razem akademia Łotrzyków podjęła UCAM Esports Club, które uważane jest za bezpośredniego rywala reprezentantów Ultraligi do wyjścia z grupy A. Niestety zespół Jakuba "Sinmivaka" Ruckiego musiał uznać wyższość wicemistrzów SuperLigi, notując tym samym drugą już porażkę w ramach głównego etapu turnieju.

UCAM Esports Club 1:0 AGO ROGUE
Dreedy
Wukong
Sinmivak
Jayce
Hadess
Trundle
Lurox
Xin Zhao
Baca
Orianna
Chres
Syndra
Rafitta
Aphelios
Lucker
Jhin
Hantera
Thresh
Pyrka
Leona

Mecz rozpoczął się dość nieszczęśliwie dla AGO ROGUE, bowiem najpierw wyższość rywala musiał uznać Chres "Chres" Laursen, a chwilę później i Łukasz "Pyrka" Grześkowiak. To był jednak dopiero początek kłopotów formacji na co dzień grającej w Ultralidze. Ta przed wybiciem kwadransa traciła już ponad trzy tysiące sztuk złota względem przeciwników. Przewaga UCAM jeszcze bardziej się zwiększyła, dzięki korzystnej wymianie na środku w okolicach dwudziestej minuty.

Prawdziwą katastrofą okazało się być wyłapanie dżunglera akademii Łotrzyków, co poskutkowało Baronem na konto hiszpańskiej drużyny. Przejęcie wzmocnienia zapoczątkowało reakcję łańcuchową. Najpierw zespół Chresa zaczął tracić struktury w swojej bazie, a następnie przypłacił życiem trójki graczy. Nie minęła chwila, a srebrni medaliści LVP mogli cieszyć się już drugim zwycięstwem na koncie. RGO na triumf w tej edycji EU Masters będzie musiało jeszcze poczekać.

Teraz przechodzimy do grupy B, gdzie zmierzą się ze sobą reprezentanci Movistar Riders oraz Tricked Esport. Wszystkie mecze będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch, YouTube oraz w telewizji. Po więcej szczegółowych informacji na temat European Masters 2021 Summer zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się pokliknięciu w poniższy baner.