STS
Ibai Pique
fot. YouTube/Ibai

Oficjalnie: Ibai i Piqué tworzą esportowy zespół!

Kilka godzin temu mówiło się o tym wyłącznie w kategorii plotki, jednak teraz mamy już całkowitą pewność. Ibai „Ibai” Llanos oraz Gerard Piqué potwierdzili bowiem, że wspólnie tworzą esportową drużynę. Na ten moment pewne jest, że ich ekipa będzie rywalizowała w najważniejszych hiszpańskich zmaganiach League of Legends. Śledź transfery na scenie League of Legends: Ibai […]

Kilka godzin temu mówiło się o tym wyłącznie w kategorii plotki, jednak teraz mamy już całkowitą pewność. Ibai „Ibai” Llanos oraz Gerard Piqué potwierdzili bowiem, że wspólnie tworzą esportową drużynę. Na ten moment pewne jest, że ich ekipa będzie rywalizowała w najważniejszych hiszpańskich zmaganiach League of Legends.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Ibai i Piqué razem wkraczają w świat esportu

Hiszpański streamer i piłkarz FC Barcelony opublikowali kilkuminutowy film, w którego trakcie oficjalnie ogłosili nabycie miejsca w SuperLidze. Czym jest SuperLiga? To odpowiednik rodzimej Ultraligi, czyli, mówiąc najkrócej, liga wyłaniająca mistrza kraju w LoL-a. Ekipa należąca do gwiazdorów z Półwyspu Iberyjskiego będzie występować w SL, gdyż ci wykupili miejsce należące dotychczas do Astralis SB. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, mieli zapłacić 300 000 euro.

Co wiemy?

Opublikowany w mediach społecznościowych film nie jest zbyt bogaty w konkretne informacje. Na temat zespołu tworzonego przez Piqué i Llanosa wiemy naprawdę niewiele. Hiszpanie ogłosili, że poszczególne elementy projektu będą ujawniać w niedalekiej przyszłości. Zapowiedzieli, że chcą, by swoje do powiedzenia mieli między innymi kibice. Twórcy zupełnie nowej organizacji mają konsultować się ze społecznością chociażby w kwestii nazwy drużyny czy identyfikacji wizualnej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
PDW

Kolejny dzień EU Masters za nami. PDW z tarczą, AGO ROGUE na tarczy

Trzeci dzień rozgrywek aktualnej edycji European Masters jest już przeszłością. Na początek nieciekawe wieści – AGO ROGUE poniosło już drugą porażkę w...