Norman "Kaiser" Kaiser pozostanie na dłużej w składzie mistrzów League of Legends European Championship? Według portalu Dot Esports wspierający podpisał dwuletnie przedłużenie swojego kontraktu z MAD Lions. Dzięki temu Niemiec ma grać w tej formacji do końca sezonu 2023.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Kaiser nie szuka nowego domu?

Zawodnik miał zdecydować się na przedłużenie swojej umowy w zeszłym tygodniu. Wówczas wraz z Lwami sięgnął po drugi tytuł mistrza LEC, co z pewnością zadziałało na korzyść zawodnika. Informacja o tym, że wspierający najprawdopodobniej pozostanie w hiszpańskiej organizacji, nie jest więc wcale zadziwiająca. Tylko podczas tego roku Kaiser wraz z kolegami zaprezentował nam porządną dawkę League of Legends i dwukrotnie pomógł swojej formacji stać się najlepszą drużyną w lidze. Dodatkowo zespół pokazał się także z bardzo dobrej strony na Mid-Season Invitational 2021 w Islandii, gdzie dotarł do półfinału rozgrywek. Tam przegrał z DWG KIA, ale zmusił mistrzów Korei do rozegrania aż pięciu gier. MAD Lions z Kaiserem na pokładzie będziemy mogli też oglądać już wkrótce na Worlds 2021.

Niemiec dołączył do MAD Lions w listopadzie 2019 roku. Trafił tam prosto z mousesports, które uczestniczy w niemieckiej Prime League. Podczas dwóch lat reprezentowania barw Lwów wielokrotnie już udowodnił, że jest jednym z najlepszych wspierających w całej Europie.