STS

Przed nami kolejny esportowy turniej w Excelu. Wśród uczestników Polka

Kilka miesięcy temu odbyło się Financial Modeling World Cup – Multiplayer Battle, czyli swoiste mistrzostwa w obsłudze programu Microsoft Excel. Jak się okazuje, nie było to ostatnie słowo w kwestii podboju esportowego świata przez popularny arkusz kalkulacyjny. Microsoft Excel = esport? Przed nami bowiem Battle of 16. W zawodach weźmie udział szesnastu uczestników z trzynastu […]

Kilka miesięcy temu odbyło się Financial Modeling World Cup – Multiplayer Battle, czyli swoiste mistrzostwa w obsłudze programu Microsoft Excel. Jak się okazuje, nie było to ostatnie słowo w kwestii podboju esportowego świata przez popularny arkusz kalkulacyjny.

Microsoft Excel = esport?

Przed nami bowiem Battle of 16. W zawodach weźmie udział szesnastu uczestników z trzynastu różnych państw. Co istotne, na liście startowej nie zabraknie też polskiego akcentu, za który odpowiedzialna będzie Gabriela Strój, menadżerka w PwC Polska. A o co chodzić będzie w samej imprezie? Zawodnicy otrzymają do wykonania konkretne zadania z kategorii modelowania finansowego. Na liście możliwości będą mieli wszystkie istniejące w Excelu funkcje, a wygra ten, który z postawionymi przed sobą problemami upora się najszybciej. Zmagania toczyć się będą w drabince pojedynczej eliminacji, gdzie nie będzie miejsca na błędy – przegrany pożegna się z marzeniami o mistrzostwie.

Battle of 16 w Microsoft Excel rozegrane zostanie 8 oraz 9 września. Transmisję ze zmagań oglądać będzie można na oficjalnym kanale Financial Modeling World Cup na YouTube – za komentarz odpowiedzialni będą Bill Jelen, Dan Mayoh, Michael Jarman, Danielle Stein Fairhurst, Tim Heng oraz Kat Norton.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
PACT CS:GO

Pierwsza kolejka ESL MP już za nami. Kto zaprezentował się najlepiej?

Jesienny sezon ESL Mistrzostw Polski w CS:GO oficjalnie ruszył. Przyszła więc pora, by znowu z uwagą śledzić poczynania przedstawicieli szeroko pojęte...