Przed nami pierwszy dzień rozgrywek rewanżowych w grupach na European Masters. Na pierwszy ogień pójdzie zbiór D, w którym będziemy oglądać aż trzech Polaków. Zdecydowanym faworytem do zapewnienia sobie awansu jest oczywiście Karmine Corp z Jakubem "Cinkrofem" Rokickim na pokładzie. Wicemistrzowie Francji nadal nie przegrali żadnego spotkania w swojej grupie na EU Masters.

Cinkrof i spółka na szczycie, wyścig o drugie miejsce

Na sam początek francuska organizacja zmierzy się z Vodafone Giants, które jest obecnie najgroźniejszym rywalem w zestawieniu. Hiszpańska formacja ma na koncie dwa zwycięstwa i z pewnością będzie chciała dołożyć kolejne, by znaleźć się w lepszej sytuacji w stosunku do reszty stawki. Zadanie to będzie jednak niezwykle trudne. Ekipa Cinkrofa pokazała nam już, że jest zdeterminowana i nie bierze jeńców.

Następnie mousesports zawalczy z Macko Esports. Poprzednio w tym pojedynku polskich midlanerów górą wyszedł Paweł "Czekolad" Szczepanik. To jednak jedyne zwycięstwo Myszy na głównym wydarzeniu i aby dostać się do następnego etapu, potrzeba będzie ich o wiele więcej. Macko z Sebastianem "Sebekxem" Smejkalem jest w jeszcze gorszej sytuacji. Włoska formacja wciąż pozostaje bez punktu i porażka w tym spotkaniu oddali ją od awansu o lata świetlne. Następnie reprezentanci PG Nationals podejmą Vodafone Giants. Jeśli przegrają z Myszami, to ten mecz będzie ostatnią szansą na dalsze uczestnictwo w EU Masters.

O godzinie 19:30 będziemy mogli oglądać najciekawszy pojedynek. Ekipa Czekolada ponownie podejmie Karmine Corp i będzie to kluczowe starcie dla niemieckiej organizacji. Porażka może dla polskiego midlanera oznaczać odpadnięcie z dalszej rywalizacji kosztem Vodafone Giants. To jednak będzie też zależne od tego, jak reprezentanci Hiszpanii pokażą się we wcześniejszych spotkaniach. Dlatego też warto monitorować bieżącą sytuację w tej grupie, ponieważ wyścig o drugie miejsce z pewnością będzie emocjonujący.

Harmonogram dzisiejszych meczów EU Masters 2021 Summer:

4 września
16:30 Karmine Corp vs Vodafone Giants BO1
17:30 mousesports vs Macko Esports BO1
18:30 Macko Esports vs Vodafone Giants BO1
19:30 mousesports vs Karmine Corp BO1
20:30 Macko Esports vs Karmine Corp BO1
21:30 mousesports vs Vodafone Giants BO1

Wszystkie mecze będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Po więcej szczegółowych informacji na temat European Masters 2021 Summer zapraszamy do naszej relacji tekstowej.