STS
fot. instagram.com/tudsoncs

Wtorek z Polakami w CS:GO, wystąpią m.in. AGO, Anonymo i MAD Lions

We wtorek fani polskiego Counter-Strike’a zdecydowanie nie będą mogli narzekać na nudę. Dziać się bowiem będzie sporo, a nasi rodacy przystąpią do zmagań o punkty w kilku różnych międzynarodowych rozgrywkach. iHG i MAD Lions walczą o BLAST Premier Showdown Spore znaczenie ma fakt, że dziś rusza Fantasyexpo EU Champions, czyli turniej eliminacyjny do BLAST Premier […]

We wtorek fani polskiego Counter-Strike’a zdecydowanie nie będą mogli narzekać na nudę. Dziać się bowiem będzie sporo, a nasi rodacy przystąpią do zmagań o punkty w kilku różnych międzynarodowych rozgrywkach.

iHG i MAD Lions walczą o BLAST Premier Showdown

Spore znaczenie ma fakt, że dziś rusza Fantasyexpo EU Champions, czyli turniej eliminacyjny do BLAST Premier Fall Showdown 2021. Na linii startu pojawią się m.in. Illuminar Gaming oraz MAD Lions, które rywalizować będą w obrębie grupy A. Jako pierwsi na serwerze zameldują się Oskar „oskarish” Stenborowski i spółka, którzy w meczu otwarcia podejmą 29. drużynę świata, czyli FPX. Godzinę później w akcji zobaczymy też podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego – ich rywalem będzie w gruncie rzeczy anonimowe Into The Breach z regionu CIS. Ale to dopiero początek, bo w kolejnych godzinach rozegrane zostaną kolejne spotkania i niewykluczone, że MAD i iHG w pewnym momencie na siebie trafią.

CZYTAJ TEŻ:
Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl

Wraca ESEA Premier

Dzień rozpocznie się jednak od pojedynku z udziałem x-komu AGO. Popularne Jastrzębie wczoraj zaliczyły fantastyczny comeback podczas starcia Endpoint CeX, dzięki czemu pozostają w grze o mistrzostwo Pinnacle Fall Series. Ich kolejnym rywalem, tym razem w ćwierćfinale rozgrywek, będzie Team Spirit i cóż – nie ulega wątpliwości, że to nie Polacy uchodzić będą za faworytów. Co ciekawe, AGO zaprezentuje się nam ponownie kilka godzin później, gdy w ramach czwartego tygodnia ESEA Premier zagra z GamerLegionem. Ponadto kolejny mecz na drugim poziomie rozgrywkowym rozegra też Anonymo Esports. Janusz „Snax” Pogorzelski i jego koledzy zagrają ze wspomnianym już Endpoint.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

7 września
09:00 x-kom AGO vs Team Spirit BO3 transmisja
17:00 Illuminar Gaming vs FPX BO1 transmisja
18:00 MAD Lions vs Into The Breach BO1 transmisja
19:00 x-kom AGO vs GamerLegion BO3 transmisja
19:00 Anonymo Esports vs Endpoint CeX BO3
19:00 mecz wygranych grupy A (iHG/MAD) BO1 transmisja
20:00 mecz przeranych grupy A (iHG/MAD) BO1 transmisja
21:00 decydujący mecz grupy A (iHG/MAD) BO1 transmisja
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Zamulek, Illuminar Gaming, Ultraliga sezon 6

IHG za burtą EU Masters. Fnatic Rising i BIG dziś za mocne

Wczoraj mogliśmy kibicować PDW w walce o awans do ćwierćfinałów oraz pierwsze miejsce w grupie B European Masters, dziś natomiast wszystkie oczy fanów...