Zarówno Adil „ScreaM” Benrlitom, jak i jego młodszy brat, Nabil „Nivera” Benrlitom, w przeszłości związani byli ze sceną Counter-Strike'a. Nigdy jednak nie było im dane grać razem. Ale niewykluczone, że belgijskie rodzeństwo w końcu się ze sobą spotka, ale już w VALORANCIE.

Bracia Benrlitom połączą siły w Liquid?

Nivera ponownie jest bowiem wiązany z przenosinami do Teamu Liquid. Piszemy "ponownie", bo po raz pierwszy o ewentualnym transferze 20-latka mówiono w maju, wówczas jednak nie doszedł on do skutku. Teraz temat powraca za sprawą doniesień serwisów VLR.gg i Upcomer, które dotarły do informacji sugerujących, że młodszy z Benrlitomów faktycznie już za chwilę przywdzieje barwy uznanej organizacji. W podstawowej piątce miałby on zająć miejsce należące dotychczas do Jamesa „Kryptixa” Afflecka, ale nie ma pewności, czy w związku z tym Brytyjczyk usiadłby na ławce rezerwowych, czy też stałby się szóstym elementem sześcioosobowej drużyny.

Przez pierwsze miesiące swojej obecności Nivera znany był tylko jako brat ScreaMa. Z czasem jednak Belg udowodnił, że również posiada spory talent. Efektem tego był transfer do Teamu Vitality w październiku 2020 roku, gdzie również prezentował on wysoką formę. Niemniej nigdy nie wskoczył na stałe do wyjściowej piątki i był elementem stałej rotacji. Z kolei gdy Valve uderzyło w koncepcję sześcioosobowych składów, 20-latek postanowił poszukać szczęścia gdzie indziej i w marcu tego roku wylądował na ławce rezerwowych, na której pozostaje po dziś dzień. Co ciekawe, nigdy oficjalnie nie potwierdził on swoich zamiarów związanych z porzuceniem CS:GO na rzecz VALORANTA.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Teamu Liquid będzie prezentować się następująco:

  • Dom „soulcas” Sulcas
  • James „Kryptix” Affleck
  • Travis „L1NK” Mendoza
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Elias „Jamppi” Olkkonen
  • Nabil „Nivera” Benrlitom
  • Connor „Sliggy” Blomfield – trener