STS
fot. Team Liquid

Firma FalleNa nawiązała współpracę z Valve

Gabriel „FalleN” Toledo nigdy nie ograniczał swojej aktywności wyłącznie do grania. Legenda brazylijskiej sceny już dawno angażowała się w projekty poświęcone młodym talentom z Kraju Kawy, a ponadto jakiś czas temu powołał do życia również Fallen Gaming Company.

Fallen GC stworzy produkty związane z CS:GO i Dotą

I na tej ostatniej firmie się skupimy, bo oficjalnie potwierdzono, że nawiązała ona współpracę z samym Valve! – FalleN stara się na każdym kroku wspierać graczy. Przecież powstaliśmy wraz z tą społecznością i doskonale rozumiemy rynek. Naturalnym jest dla nas więc fakt, że pracujemy, by jak najlepiej przewidzieć oczekiwania owej społeczności i umożliwić naszym partnerom prowadzenie biznesu. Jesteśmy dumni z tego, może możemy współpracować w naszym kraju wraz z jedną z najpotężniejszych marek w całej gamingowej branży – przyznała w oficjalnym oświadczeniu Kenia Toledo, czyli dyrektora generalna Fallen Gaming Company, a prywatnie matka reprezentanta Teamu Liquid.

A na czym owa współpraca będzie w ogóle polegać? Dotyczyć ona będzie dwóch związanych z Fallen GC marek, czyli lifestyle’owego Fallen Wear oraz związanego z komputerowymi peryferiami Fallen Gear. W ramach tych brandów firma FalleNa będzie produkować, wytwarzać oraz dystrybuować na terenie Ameryki Łacińskiej produkty związane z dwoma esportowymi tytułami od Valve, tj. Counter-Strikiem: Global Offensive oraz Dotą 2. Co ważne, po stronie brazylijskiego przedsiębiorstwa będzie leżeć odpowiedzialność za wszystkie etapy tworzenia przedmiotów – począwszy od procesu projektowania, a na pojawieniu się finalnego produktu skończywszy. Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy poznamy pierwsze efekty tej kolaboracji.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Worlds 2019, Puchar Przywoływacza, Summoner's Cup

Kto zagra na Worlds 2021? Znamy wszystkich uczestników

Niemalże wszystko już jasne w kwestii formatu oraz uczestników Worlds 2021, które rozpocznie się już 5 października od fazy play-in. Najnowsze wieści...