STS
fot. x-kom AGO

AGO rozpoczyna grupowe zmagania w ramach 3. sezonu Funspark ULTI 2021

Dziś oficjalnie rusza trzeci sezon europejskiego Funspark ULTI 2021. Wśród uczestników znalazła się tylko jedna drużyna z Polski i jest nią x-kom AGO, który już pierwszego dnia nowego tygodnia zainauguruje grupowe zmagania.

x-kom AGO vs
(12,00, BO3)
AVE

Popularne Jastrzębie mają za sobą rozczarowujący występ w eliminacjach do Intel Extreme Masters Fall i teraz z pewnością będą szukać szansy, by przynajmniej częściowo zrekompensować sobie wcześniejsze niepowodzenia. I tak właśnie szansą będzie poniedziałkowe starcie z AVE. A czym jest AVE? Otóż jest to formacja z Europy Wschodniej złożona z czterech Rosjan oraz jednego Azerbejdżanina. Najbardziej rozpoznawalnymi z tego grona graczami są Nikita „waterfaLLZ” Matveyev i Svyatoslav „svyat” Dovbakh, którzy w przeszłości mieli okazję występować nawet na Majorach. Szkoleniowcem drużyny jest natomiast legenda sceny CIS i Natus Vincere, Sergey „starix” Ischuk.

Tak czy inaczej, dobrze by było, gdyby AGO dzisiejszy mecz wygrało, bo tak naprawdę AVE na papierze wydaje się najłatwiejszym z rywali. W kolejnych rundach Polacy mierzyć się będą natomiast z LDLC OL lub też 00Nation, czyli brazylijską ekipą znaną wcześniej jako O PLANO. Gołym okiem widać więc, że łatwo o awans zdecydowanie nie będzie, chociaż z drugiej strony nawet finisz na trzecim miejscu w grupie może być wiele wart, bo oznaczać będzie bezpośrednie zaproszenie do sezonu czwartego. Z kolei zespoły, które finiszować będą na dnie, zmuszone będą do brania udziału w zamkniętych eliminacjach. Tak więc zdecydowanie jest o co walczyć i to już dziś.

Spotkanie pomiędzy x-kom AGO a AVE rozpocznie się o godzinie 12:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3. Obejrzeć je wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można w pod tym adresem.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NAVI bogatsze o milion dolarów! Trzecia odsłona Intel Grand Slam zakończona

Trzeci sezon Intel Grand Slam był zdecydowanie najdłuższym ze wszystkich dotychczasowych. Niemniej i on dobiegł wreszcie końca, a po złote sztabki sym...