STS
fot. O'Gaming

Misfits Premier ostatnim półfinalistą European Masters

Poznaliśmy wszystkich półfinalistów letniej edycji European Masters 2021. Do Fnatic Rising, Karmine Corp oraz BIG dołączyło Misfits Premier, które wczorajszego wieczoru zmierzyło się z ostatnią nadzieją Hiszpanii – Vodafone Giants. Na nadziejach jednak się skończyło, bowiem forma zespołu czterech Polaków była wczoraj na zupełnie innym poziomie, niż reprezentantów SuperLigi. Wczorajsze wyniki EU Masters: 12 września […]

Poznaliśmy wszystkich półfinalistów letniej edycji European Masters 2021. Do Fnatic Rising, Karmine Corp oraz BIG dołączyło Misfits Premier, które wczorajszego wieczoru zmierzyło się z ostatnią nadzieją Hiszpanii – Vodafone Giants. Na nadziejach jednak się skończyło, bowiem forma zespołu czterech Polaków była wczoraj na zupełnie innym poziomie, niż reprezentantów SuperLigi.

Wczorajsze wyniki EU Masters:

12 września
18:00 Misfits Premier 3:1 Vodafone Giants BO5

Hiszpanie rozgromieni przez Mistrzów Francji

Wynik wczorajszej serii to co prawda 3:1, wszak Giants zdołali zgarnąć na swoje konto drugą z rozgrywanych map. Było to jednak bardziej rezultatem błędów Lucjana „Shlatana” Ahmada i spółki, którzy prowadzili na niej we wczesnej fazie rozgrywki. Zbytnia pewność siebie sprawiła, że akademia Królików podejmowała się agresywnych zagrań, które zaczęły działać na jej niekorzyść. Chociaż, tak jak wspomnieliśmy we wstępie, nadmierna pewność siebie i presja ze strony MSFP była w pewnym sensie zrozumiała. Mistrzowie Francji zatriumfowali na każdej innej mapie przed 30. minutą, za każdym razem posiadając co najmniej dwunastotysięczną przewagę w złocie.

Co najmniej jeden Polak w każdej z pozostałych formacji

Letnia edycja European Masters powoli zbliża się ku końcowi. Wczorajszy ćwierćfinał był ostatnim, dzięki czemu poznaliśmy drugą parę półfinałową. Ekipa Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego podejmie w kolejnym pojedynku Fnatic Rising przewodzone przez Pawła „delorda” Szablę. Natomiast po drugiej stronie drabinki Karmine Corp z Jakubem „Cinkrofem” Rokickim stanie w szranki z BIG Dawida „Melonika” Ślęczki. Oznacza to, że niezależnie od wyniku w najbliższą niedzielę, co najmniej jeden z Polaków będzie mógł się cieszyć z pucharu EU Masters.

Mecze półfinałowe powracają już jutro. Będzie je można obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Po więcej informacji na temat European Masters Summer 2021 zapraszamy do naszej relacji tekstowej, która znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

100 Thieves już w play-offach VCT Masters. A dziś o awans powalczy Acend

Wczoraj poznaliśmy pierwszą drużynę, która na pewno wystąpi w fazie pucharowej VALORANT Champions Tour 2021 w Berlinie. Mowa tutaj o 100 Thieves, czyl...