Po dwóch dniach Esports Association ujawniło kolejną drużynę, która pojawi się na nadchodzącym Pucharze Narodowej Drużyny Esportu. Tym razem bilet na Stadion Śląski w Chorzowie otrzymał zespół o iście piłkarskich korzeniach.

Wiślacy w oczekiwaniu na lanowy sukces

Mowa tutaj o Wiśle All iN! Games Kraków. Biała Gwiazda na rodzimej scenie Counter-Strike'a pojawiła się pod koniec 2019 roku i od tego czasu na dobre zadomowiła się w krajowej czołówce. Ba, ma ona na swoim koncie nawet sukcesy międzynarodowe, takie jak chociażby triumf w ubiegłorocznym Nine to Five 5. Wciąż jednak brakuje triumfów lanowych. O to, by zmienić ten stan rzeczy, postarają się m.in. Grzegorz "jedqr" Jędras czy też Kuba "Markoś" Markowski, czyli obecnie dwa najjaśniejsze punkty wiślackiej piątki. Podopieczni Mariusza "Loorda" Cybulskiego z pewnością mają spore aspiracje, a V4 Future Sports Festival 2021 wydaje się idealnym miejscem, gdy je zrealizować. Najpierw jednak trzeba się w ogóle do Budapesztu dostać, a Wisła będzie mieć ku temu dwie okazje – wszak poza Pucharem NDE czeka ją również występ podczas V4 International Cup.

Kocioł Czarownic zaprasza

Już wcześniej zaproszenie na rozgrywki organizowane przez Esports Association otrzymali też mistrzowie kraju z HONORIS. Sam Puchar Narodowej Drużyny Esportu rozegrany zostanie 8 października i podczas niego rozegra się walka o jedną przepustkę na V4 FSF. A wszystko to na Stadionie Śląskim w Chorzowie przy okazji odbywającego się wówczas Europejskiego Forum Przyszłości.