STS
fot. ESL/Adam Łakomy

BIG kontra KCorp. Czy Melonik odbierze Cinkrofowi szansę na obronę tytułu mistrza EUM?

Po dniu przerwy wracamy z dalszą rywalizacją podczas letniej edycji European Masters, która sięgnęła już półfinałów. Jako pierwsi o miejsce w decydującym starciu zawalczą zawodnicy Karmine Corp oraz BIG. Zarówno ekipa Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego, jak i Dawida „Melonika” Ślęczki przebrnęła przez ćwierćfinały bez straty mapy, a obydwie serie były bardzo jednostronne. Dziś natomiast jeden z […]

Po dniu przerwy wracamy z dalszą rywalizacją podczas letniej edycji European Masters, która sięgnęła już półfinałów. Jako pierwsi o miejsce w decydującym starciu zawalczą zawodnicy Karmine Corp oraz BIG. Zarówno ekipa Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego, jak i Dawida „Melonika” Ślęczki przebrnęła przez ćwierćfinały bez straty mapy, a obydwie serie były bardzo jednostronne. Dziś natomiast jeden z zespołów czeka klęska i choć z pewnością możemy mówić o reprezentantach Francji jako o faworytach, tak mistrzowie Prime League bez dwóch zdań mogą zamieszać.

Melonik i spółka z potencjałem na niespodziankę?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, poprzednie pojedynki z udziałem KCorp oraz BIG były raczej meczami do jednej bramki. Przedstawiciele ligi niemieckiej błyskawicznie rozprawili się z PDW i w każdej potyczce absolutnie dominowali od początku do samego końca. Srebrni medaliści La Ligue Française natomiast mieli niewielkie kłopoty podczas pierwszych kilkunastu minut inauguracyjnego starcia z UCAM Esports Club, lecz szybko je zażegnali i później popłynęli na fali aż do zamknięcia serii 3:0. Obydwie formacje wyglądały na bardzo pewne swoich zagrań, dlatego też trudno przewidzieć co może stać się dzisiaj.

Co na pewno możemy powiedzieć przed startem pierwszego z półfinałów to to, że brygada Cinkrofa musi mieć się na baczności. BIG jest drugą, zaraz po Misfits Premier, drużyną, która ma ogromny potencjał na odebranie tytułu mistrza European Masters właśnie ekipy polskiego leśnika. Aby tak się jednak stało, to Melonik i jego towarzysze muszą wspiąć się na wyżyny umiejętności i już teraz zaprezentować swoją najwyższą możliwą formę. W przeciwnym wypadku podopieczni Yanisa „Strikera” Kelli staną do obrony pucharu z drugim półfinalistą, który zostanie wyłoniony jutro. Dzisiejszy pojedynek zapowiada się zatem niezwykle emocjonująco, dlatego rezerwujcie czas na godzinę 18:00, bowiem takiej batalii nie można przegapić.

14 września
18:00 Karmine Corp vs BIG BO5

Starcie o finał European Masters pomiędzy Karmine Corp i BIG rozpocznie się już o godzinie 18:00. Mecz ten, jak i wszystkie kolejne, będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch, YouTube oraz w telewizji. Po więcej szczegółowych informacji na temat European Masters Summer 2021 zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu w poniższy baner.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niespodziewana porażka NAVI. Ekipa Savesa z pierwszą przegraną w European League Stage 3

Niestety Natus Vincere nie zdołało pójść za ciosem. Zamiast tego podopieczni ukraińskiej organizacji doznali pierwszej porażki w trzecim etapie Europe...