Vision Strikers oraz Team Envy dołączyli do 100 Thieves fazie pucharowej VALORANT Champions Tour 2021 w Berlinie. Dziś za to czeka nas parę pierwszych pożegnań, wszak przed nami pierwsze mecze eliminacyjne.


Wszystko o VCT Masters Berlin 2021:


Vision Strikers i Envy z awansem do play-offów

Na początku jednak podsumujmy wczorajsze wydarzenia. Acend uległo dość zaskakująco Vision Strikers, którzy pokazali, że posiadają niejednego asa w rękawie. Szczegółowy opis batalii Aleksandra "zeeka" Zygmunciaka i spółki znajdziecie pod tym linkiem. Poza porażką zespołu dwójki Polaków, wczoraj kolejne zwycięstwa mogli świętować Sentinels oraz Team Envy. Podopieczni Michaela "Mikesa" Hockoma zapewnili sobie miejsce w play-offach pokonując KRÜ Esports. Tego pewni nie mogą być triumfatorzy VCT w Islandii, którzy wczoraj w dominującym stylu przeszli F4Q.

Poniedziałkowe wyniki VCT Masters Berlin 2021:

13 września

Mecz wygranych grupy B

15:00 Team Envy 2:0 KRÜ Esports Icebox 13:0
Ascent 13:2

Mecz wygranych grupy A

18:00 Acend 0:2 Vision Strikers Haven 7:13
Icebox 9:13

Grupa D

21:00 F4Q 0:2 Sentinels Split 9:13
Breeze 4:13

Już dziś trzy ekipy mogą pożegnać się z Berlinem

Skoro już o Sentinels mowa, to Ci już dzisiaj mogą świętować awans do kolejnego etapu turnieju. Chociaż mogą to osiągnąć w dosyć nietypowy sposób, bowiem nie pojawią się oni dzisiaj na scenie w Berlinie. Na tej zagrają gracze z Korei i G2 Esports. Jeżeli reprezentantom Starego Kontynentu uda się pokonać dzisiejszych rywali, to Ci stracą matematyczne szanse na przejście dalej, co będzie jednoznaczne z pewnym awansem G2 i Sentinels. Poza tym pożegnamy dziś z turniejem inne dwie ekipy. W grupie B i C mecze o śmierć i życie kolejno stoczą Vivo Keyd z ZETA DIVISION i Crazy Raccoon z Havan Liberty. Obie formacje ze zbioru B zaprezentowały się w inauguracyjnych starciach z całkiem przyzwoitej strony, trudno więc wytypować faworyta spotkania o 18:00. Za to zarówno CR, jak i HL wyglądały w swoich pierwszych meczach bardzo słabo, więc równie trudno jest typować eliminacyjną potyczkę grupy C.

Wtorkowy harmonogram VCT Masters Berlin 2021:

14 września

Grupa D

15:00 F4Q vs G2 Esports BO3

Mecz przegranych grupy B

18:00 Vivo Keyd vs ZETA DIVISION BO3

Mecz przegranych grupy C

21:00 Crazy Raccoon vs Havan Liberty BO3

Wszystkie mecze berlińskich finałów VALORANT Champions Tour 2021 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale VALORANTA na Twitchu. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można pod tym adresem.