STS
Dylan Falco BrokenBlade LEC
fot. Riot Games/Michał Konkol

Nieoficjalnie: G2 szuka wzmocnień. Dylan Falco i BrokenBlade nowymi nabytkami?

Kolejne plotki na rynku transferowym dotyczą przebudowy G2 Esports w dywizji League of Legends. Po tym, jak dowiedzieliśmy się, że z formacją pożegna się Fabian „GrabbZ” Lohmann, w mediach społecznościowych rozpoczęła się dyskusja na temat tego, kto powinien zastąpić Niemca. Mało tego, pogłoski mówił też o tym, że z organizacją ma pożegnać się też Martin […]

Kolejne plotki na rynku transferowym dotyczą przebudowy G2 Esports w dywizji League of Legends. Po tym, jak dowiedzieliśmy się, że z formacją pożegna się Fabian „GrabbZ” Lohmann, w mediach społecznościowych rozpoczęła się dyskusja na temat tego, kto powinien zastąpić Niemca. Mało tego, pogłoski mówił też o tym, że z organizacją ma pożegnać się też Martin „Wunder” Hansen. Teraz mamy nieoficjalne informacje na temat ich następców.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Z Schalke do G2 Esports. Kolejne plotki transferowe

Szkoleniowcem, który miałby dołączyć do ekipy Marcina „Jankosa” Jankowskiego, jest Dylan Falco. Głównie znany jest z poprzedniej posady, którą piastował kilka lat w drużynie FC Schalke 04 Esports. To właśnie jego myśl trenerska doprowadziła do pamiętnego „Miracle Run” tej formacji w 2020 roku. Wraz z pożegnaniem niemieckiej organizacji z League of Legends European Championship, wiele osób z pewnością podejrzewało, że trener dołączy do najnowszej ekipy w całej stawce – Teamu BDS. Źródła hiszpańskiego portalu Esportmaniacos twierdzą jednak inaczej.

To nie koniec plotek związanych z G2. Ta sama strona poinformowała, że szykują się ogromne zmiany w składzie. Na miejsce Wundera ma wejść bowiem Sergen „BrokenBlade” Çelik, który ma za sobą świetny sezon w Schalke. Zespół toplanera co prawda nie zachwycał swoimi wynikami, jednak indywidualnie Turek pokazał się z niezwykle mocnej strony. Nie dziwi więc fakt, że Carlos „ocelote” Santiago może sobie ostrzyć zęby na tego zawodnika. Wziąwszy też pod uwagę słabą formę Wundera, pogłoska ta może mieć w sobie ziarno prawdy.

Mało tego, Esportmaniacos wspomina też, że Mihael „Mikyx” Mehle również może pożegnać się z Samurajami. Według źródeł portalu, wiele drużyn okazało zainteresowanie wspierającym. Podobno G2 miało też znaleźć już dla niego nowy dom. Kto miałby jednak zastąpić Słoweńca? Tego jeszcze nie wiemy.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiana w Illuminar, jeden z graczy ląduje na ławce rezerwowych

Od momentu skompletowania obecnego składu Illuminar Gaming minął niewiele ponad miesiąc. A tymczasem rodzima organizacja zakomunikowała dziś, że w pod...