STS
fot. Pasha Gaming Camp/Radosław Makuch

Zespół pashy, AVEZ i akademia Illuminar. Znamy uczestników dywizji profesjonalnej PLE

Od jakiegoś czasu znamy już listę ekip, które powalczą o pierwsze miejsce w dywizji mistrzowskiej nadchodzącego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Niemniej wygląda na to, że w dywizji profesjonalnej będzie równie, jeżeli nawet nie bardziej interesująco. Co pokaże zespół pashy? Spore zainteresowanie na pewno będzie budzić postawa zespołu, który niedawno powołał do życia Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. […]

Od jakiegoś czasu znamy już listę ekip, które powalczą o pierwsze miejsce w dywizji mistrzowskiej nadchodzącego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Niemniej wygląda na to, że w dywizji profesjonalnej będzie równie, jeżeli nawet nie bardziej interesująco.

Co pokaże zespół pashy?

Spore zainteresowanie na pewno będzie budzić postawa zespołu, który niedawno powołał do życia Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski. – Skupiam się najbardziej na drużynie złożonej z topowych obozowiczów. W weekend wybrana została szóstka graczy, choć tak naprawdę cała 20-stka była bardzo mocna i każdy miał coś wyjątkowego – zapewniał jeszcze niedawno sam 33-latek. Ten co prawda tym razem nie pojawi się na serwerze, ale z pewnością będzie wspierać swoich podopiecznych, którzy będą mieli niepowtarzalną szansę, by w kolejnych tygodniach regularnie rywalizować z kilkoma rozpoznawalnymi w kraju formacjami.

Mowa tutaj chociażby o ThunderFlash i Ungentium, czyli dwóch składach obecnych w jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski. Ba, zawodnicy Macieja „Luza” Bugaja po trzech tygodniach zmagań okupują nawet fotel lidera wspomnianych rozgrywek. Ponadto na linii startu zameldują się również m.in. Creative AVEZ czy też Lodis Team, który pełni rolę akademii Illuminar Gaming. Warto też wyszczególnić Dr Pepper Team i GGPredict VIXIT, tj. drużyn z czołowej dwudziestki Rankingu Cybersportu. Okazję do tego, by zaprezentować się w nowych barwach, będą mieć za to Opera GX Phantoms, którzy do niedawna znani byli jako Czas na Tłoka.

Lista uczestników dywizji profesjonalnej PLE:

Creative AVEZ Dr Pepper Team GGPredict VIXIT Lodis by Illuminar
Olej Napędowy Opera GX Phantoms Pasha Gaming Camp PL123
ThunderFlash Ungentium

Nowy sezon dywizji profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej rozpocznie się już 20 września. Walka, jak zwykle, toczyć się będzie o awans na wyższy poziom rozgrywkowy.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars dołączają do gry o awans na V4 Future Sports Festival

Trwa proces rozsyłania zaproszeń na Puchar Narodowej Drużyny Esportu, czyli krajowe eliminacje do V4 Future Sports Festival 2021. Dziś dowiedzieliśmy...