MAD DOG'S PACT po raz kolejny wygrał turniej VALORANTA organizowany przez Beloud. Tym razem reprezentanci organizacji Marcina "padre" Kurzawskiego dość łatwo dotarli do finału, tracąc po drodze zaledwie jedną mapę. Na finiszu turnieju zmierzyli się zaś z Anonymo Esports i po czterech z pięciu planowanych potyczek zatriumfowali 3:1.

Anonymo Esports 1 : 3 MAD DOG'S PACT
Ascent 6:13 Breeze 3:13 Haven 13:10
Icebox 4:13  Bind 

Pierwsze dwie mapy niedzielnego finału zostały łatwo wygrane przez PACT. Zarówno na Ascent, jak i na Breeze Anonymo nie postawiło zbyt wielkiego oporu, przegrywając odpowiednio 6:13 oraz 3:13. Trzecia mapa, którą był Haven, była jednak zdecydowanie bardziej wyrównana, a obie ekipy szły ze sobą łeb w łeb. Jednakże finalnie to drużyna prowadzona przez Kacpra "belmonte" Mordaka okazała się lepsza i zwyciężyła wynikiem 13:10. Czwarta potyczka odbyła się z kolei  na Iceboksie, który rozegrany został w całości pod dyktando PACTU. Ten ponownie pewnie pokonał Anonimowych, tym razem 13:4, dzięki czemu zamknął wielki finał triumfem 3:1.

Z pewnością na spore uznanie zasługuje forma prezentowana przez Wojciecha "Stixa" Chamielca oraz Kacpra "Kata" Tworza, którzy przez całe spotkanie byli czołowymi postaciami w swojej ekipie. Warto też przypomnieć, że do Beloud Cup PACT przystępował w nieco zmienionym składzie. Wszak do gry zgłoszony został Kamil ''Kamisseq'' Lepper, który zastąpił Piotra "Youbreaka" Chodoły. Czy 16-latek pomógł ekipie tylko jednorazowo? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że jego kolegom po raz trzeci w historii udało się wygrać turniej organizowany przez Beloud, jednak ten triumf jest ich pierwszym od momentu angażu w organizacji.

Końcowa klasyfikacja Beloud Cup by Goong:

1. MAD DOG'S PACT 6 000 zł
2. Anonymo Esports 2 000 zł
3-4. Team Queso, Świeca
5-8. Buckets, Chinchilla, Incognito, PL123