Dla niektórych zespołów off-season w League of Legends się już zaczął. Przed nami wszak pozostały jedynie Mistrzostwa Świata, a ekipy, które nie zdołały się na nie zakwalifikować mogą już rozglądać się za ewentualnymi wzmocnieniami na rok 2022. Jedną z takich drużyn jest Astralis, które ogłosiło pierwszą roszadę w swoim składzie.

MagiFelix poza Astralis

Z duńską organizacją pożegnał się Carl "MagiFelix" Felix. Szwed od lutego współtworzył Astralis, które ma za sobą de facto pierwszy sezon w League of Legends European Championship. Sezon niezbyt udany, bowiem podczas wiosny zakończyło ono na dziewiątej lokacie, a latem było o włos o awans do play-offów. Nic więc dziwnego, że patrząc w przyszłość włodarze starają się już teraz szukać usprawnień na przyszłość.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Czy to koniec pożegnań w zespole?

Wysoce prawdopodobne, że rozstanie z MagiFelixem nie będzie jedynym, które czeka nas w szeregach Astralis. W ostatnim splicie tak naprawdę dwójka zawodników wyróżniała się na tle pozostałych – Matti "WhiteKnight" Sormunen oraz Nikolay "Zanzarah" Akatov. Nie zaskoczyłaby nas więc informacja od nowym duecie na dolnej alejce, jednakże na wieści o nabytkach będziemy musieli zapewne trochę poczekać. Zdecydowana większość profesjonalnych graczy ma kontrakty do drugiej połowy listopada.