STS
fot. StarLadder

Spore zmiany w forZe oraz One Breath Gaming. Suygetsu dołączy do FPX?

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, forZe Esports oficjalnie potwierdziło, iż Nikolai „zeddy” Lapko oraz Denis „hugeon” Vasiliev opuszczają szeregi organizacji, tym samym dołączając do One Breath Gaming. Jak się okazuje, to nie będzie jednak koniec zmian w zespołach z regionu CIS.

Co dalej z forZe?

Po tym, jak skład rosyjskiej organizacji opuścili zeddy oraz hugeon, forZe jest zmuszone do znalezienia dwóch nowych zawodników w ich miejsce. Jednak najprawdopodobniej to nie będzie koniec zmian w tym zespole, ponieważ według Corentina z portalu vlr.gg, Dmitry „Suygetsu” Ilyushin przymierzany jest do FPX. Pod koniec sierpnia zespół ten zadecydował, iż Tobias „ShadoW” Flodström oraz Dmitriy „dimasick” Matvienko zostaną przeniesieni na ławkę rezerwowych, a niedługo po tym fakcie rozpoczęły się testy, które miały wyłonić dwa nowe nabytki chińskiej organizacji. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich będzie właśnie Suygetsu, który na ten moment jest zakontraktowany przez forZe.

One Breath Gaming bliskie skompletowania składu?

W połowie sierpnia organizacja z Wielkiej Brytanii zdecydowała się na zakończenie współpracy z ówczesnym składem dywizji VALORANTA, a teraz małymi kroczkami zbliża się ku skompletowaniu nowego zespołu. Po tym, jak zakontraktowała dwóch zawodników forZe, do składu oficjalnie powrócili również Stanislav „Sp1ke” Koshel oraz Vladislav „minse” Kuzminykh. Na ten moment nie wiadomo, kto uzupełni skład tej drużyny i czy zdecyduje się ona na pracę z trenerem. Jak sama organizacja podaje na swoim Twitterze, ogłoszenia piątego zawodnika możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości.

Na ten moment skład forZe Esports prezentuje się następująco:

  • Dmitry „Suygetsu” Ilyushin
  • Nikita „Coffee” Antsypirovich
  • Vyacheslav „Art1st” Lyadnov
  • Vladimir „Jil” Yasevich – trener

Tak natomiast prezentuje się zespół One Breath Gaming:

  • Denis „hugeon” Vasiliev
  • Nikolai „zeddy” Lapko
  • Vladislav „minse” Kuzminykh
  • Stanislav „Sp1ke” Koshel
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis rozpoczyna przebudowę dywizji LoL-a? MagiFelix poza zespołem

Dla niektórych zespołów off-season w League of Legends się już zaczął. Przed nami wszak pozostały jedynie Mistrzostwa Świata, a ekipy, które nie zdoła...