STS
rallen x-kom AGO CS:GO
fot. x-kom AGO

Nadchodzi kadrowa rewolucja w dywizji CS:GO x-kom AGO!?

7 września prezes x-kom AGO, Maciej Opielski, w rozmowie z Esportmanią zasygnalizował, iż obecna formuła sekcji CS:GO warszawskiej organizacji powoli się wyczerpuje i pod koniec miesiąca nadejdzie pora, by ponownie usiąść do stołu i zastanowić się nad przyszłością projektu. Jak donosi Weszło Esport, Jastrzębie przeprowadziły już analizę, której efektem będzie kadrowa przebudowa. Gniazdo rzekomo opuszczą […]

7 września prezes x-kom AGO, Maciej Opielski, w rozmowie z Esportmanią zasygnalizował, iż obecna formuła sekcji CS:GO warszawskiej organizacji powoli się wyczerpuje i pod koniec miesiąca nadejdzie pora, by ponownie usiąść do stołu i zastanowić się nad przyszłością projektu. Jak donosi Weszło Esport, Jastrzębie przeprowadziły już analizę, której efektem będzie kadrowa przebudowa. Gniazdo rzekomo opuszczą Karol „rallen” Rodowicz i Michał „snatchie” Rudzki, których zastąpić mają związani już z AGO Szymon „kRaSnaL” Mrozek oraz Miłosz “mhL” Knasiak.

Weszło informuje, iż snatchie oraz rallen definitywnie rozstaną się z organizacją. Podpisane przez ten duet na początku roku umowy wkrótce mają stracić ważność, a zawodnicy i działacze nie zdołali się dogadać w kwestii ewentualnego przedłużenia współpracy. Na fiasku negocjacji prawdopodobnie skorzystają mhL oraz kRaSnaL. Ten pierwszy wróciłby do gry drużynowej po rocznej przerwie, w której trakcie najpierw skupił się na edukacji, a później zdążył jeszcze powalczyć, niestety nieskutecznie, o angaż we Fnatic. Mrozek to z kolei jeden z członków sympatycznego los kogutos, które przed swoim rozpadem z całkiem niezłym skutkiem próbowało wnieść powiew świeżości na krajowe podwórko. kRaSnaL ma już za sobą debiut pod banderą x-kom AGO, bo kilkukrotnie zastępował niedostępnego Macieja „F1KU” Miklasa.

Na tym jednak nie koniec zmian. Według Weszło Esport w Gnieździe pojawi się także naprawdę nowa twarz, Denis “Grashog” Hristov. Zawodnik, który obecnie razem z Teamem ESCA Gaming rywalizuje w ESL Mistrzostwach Polski, ma pełnić rolę szóstego zawodnika. Były reprezentant choćby Pompa Teamu ma być szykowany na przyszłego prowadzącego Jastrzębi.

x-kom AGO obecnie bierze udział m.in. w Polskiej Lidze Esportowej oraz ESEA Premier Season 38. 8 października Jastrzębie pojawią się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, gdzie wspólnie z HONORIS, Izako Boars i (być może, oby nie, bo życzymy Białej Gwieździe awansu poprzez europejskie eliminacje) Wisłą All iN! Games Kraków stanie do boju o wyjazd do Budapesztu na V4 Future Sports Festival.

Jeśli nieoficjalne doniesienia się potwierdzą, skład x-kom AGO wkrótce wyglądać będzie tak:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Maciej „F1KU” Miklas
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Szymon „kRaSnaL” Mrozek
  • Miłosz “mhL” Knasiak
  • Denis “Grashog” Hristov
  • Mikołaj „minirox” Michałków – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fortnite powróci na App Store? Nie zanosi się, by stało się to w przeciągu najbliższych 5 lat

Niedawno po wielu miesiącach zapadł w końcu wyrok w sprawie Apple vs Epic Games. Bynajmniej nie oznacza on jednak końca sporu pomiędzy dwoma molochami...