STS
fot. twitter.com/teamheretics

Poznaliśmy kadrę Polski na charytatywny turniej BLAST Spike Nations

Już w ten weekend odbędzie się druga odsłona charytatywnego turnieju BLAST Spike Nations w VALORANTA, gdzie zmierzy się dwanaście zespołów z różnych krajów Europy oraz Wspólnoty Niepodległych Państw. Dziś oficjalnie przedstawiona została reprezentacja Polski, w której znajduje się m.in. jeden z najlepszych polskich zawodników w najnowszym tytule od Riotu. Znamy składy na BLAST Spike Nations […]

Już w ten weekend odbędzie się druga odsłona charytatywnego turnieju BLAST Spike Nations w VALORANTA, gdzie zmierzy się dwanaście zespołów z różnych krajów Europy oraz Wspólnoty Niepodległych Państw. Dziś oficjalnie przedstawiona została reprezentacja Polski, w której znajduje się m.in. jeden z najlepszych polskich zawodników w najnowszym tytule od Riotu.

Znamy składy na BLAST Spike Nations

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych BLAST oficjalnie przedstawił reprezentacje dwunastu państw, które wezmą udział w drugiej edycji BLAST Spike Nations, startującej już 7 października. W puli nagród znajduje się sześćdziesiąt tysięcy euro, które w całości zostanie przekazane na cele charytatywne. W zespołach nie zabraknie profesjonalnych zawodników, takich jak Patryk „paTiTek” Fabrowski w reprezentacji Polski czy Christian „loWel” Garcia Antoran w kadrze Hiszpanii, jednak w drużynach będą również streamerzy oraz influencerzy.

Do paTiTka dołączy m.in. jego dobry kolega Dawid „xype” Lach, który aktualnie zajmuje się streamowaniem oraz tworzeniem contentu dla devils.one, jednak warto w tym przypadku pamiętać o jego profesjonalnej przeszłości w CS:GO, gdzie występował m.in. w Izako Boars. U boku wspomnianej dwójki grać będzie m.in. Aleksandra „AL3XANDRAS” Hanula, która niedawno została ogłoszona jako zawodniczka kobiecej dywizji VALORANTA w devils.one. Skład Polaków uzupełnią Mateusz „Emelejt” Beczkowiak oraz Damian „Nsane” Łuciów, którzy regularnie zajmują się streamowaniem, a oprócz tego komentowaniem turniejów w VALORANTA od BeLoud.

Skład reprezentacji Polski na BLAST Spike Nations prezentuje się następująco:

  • Aleksandra „AL3XANDRAS” Hanula
  • Dawid „xype” Lach
  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Mateusz „Emelejt” Beczkowiak
  • Damian „Nsane” Łuciów

Na chwilę obecną nie znamy harmonogramu zawodów, a co za tym idzie pierwszego rywala biało-czerwonych. Wiemy natomiast, z kim zmierzą się reprezentanci Polski w walce o play-offy – rodzima piątka trafiła do grupy B, gdzie znajdują się również ekipy z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Niemiec.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gambit w CIS, Bravos w SA. Kolejni mistrzowie IEM Fall wyłonieni

Intel Extreme Masters Fall w Oceanii zakończył się już jakiś czas temu, a teraz zmagania te zostały zwieńczone w dwóch kolejnych regionach. Mistrzem r...