STS
fot. ESL/Stephanie Lieske

Brak awansu na Majora zbiera swoje żniwo. MIBR zaczyna testy nowych graczy

Jeszcze do niedawna wydawało się, że tylko prawdziwa katastrofa może odebrać graczom MIBR awans na Majora. Ostatecznie jednak owa katastrofa faktycznie się zdarzyła i triumfatorzy trzech turniejów Regional Major Rankings ostatecznie do Sztokholmu nie polecą. MIBR szuka optymalnego składu na 2022 rok Trudno więc być zaskoczonym, że w szeregach ekipy doszło do kadrowych przetasowań. W […]

Jeszcze do niedawna wydawało się, że tylko prawdziwa katastrofa może odebrać graczom MIBR awans na Majora. Ostatecznie jednak owa katastrofa faktycznie się zdarzyła i triumfatorzy trzech turniejów Regional Major Rankings ostatecznie do Sztokholmu nie polecą.

MIBR szuka optymalnego składu na 2022 rok

Trudno więc być zaskoczonym, że w szeregach ekipy doszło do kadrowych przetasowań. W ich wyniku na ławce rezerwowych wylądowali Gustavo „⁠yel⁠” Knittel oraz Bruno „⁠shz⁠” Martinelli, którzy członkami składu byli od czasu, gdy ten reprezentował jeszcze barwy INTZ. W ich miejsce Made in Brazil zaangażowało natomiast Adriano „⁠WOOD7A⁠” Cerato oraz Matheusa „⁠Tuurtle’a⁠” Anhaię, którzy dotychczas związani byli z Bravos Gaming, czyli triumfatorem Intel Extreme Masters Fall 2021 w Ameryce Południowej. Teraz jednak otrzymają oni szansę, by podczas testów sprawdzić się w o wiele bardziej rozpoznawalnej ekipie i pokazać się w Europie. Wszak już w czwartek MIBR uda się na Stary Kontynent, by wziąć udział w nadchodzącym BLAST Premier Fall Showdown 2021.

yel i shz nadal są zawodnikami MIBR. Ponadto poza siedmioma członkami pierwszego zespołu mamy też pięciu graczy w akademii. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to nie wykluczamy również wprowadzenia do drużyny kolejnych nowych zawodników. Zamierzamy wykorzystać końcówkę roku na przeprowadzenie testów i ustalenie, jaki kształt będzie mieć drużyna, która będzie reprezentować nasze barwy w sezonie 2022 – przyznał prezes organizacji, Yuri „Fly”‚ Uchiyama. Wygląda więc na to, że może to być dopiero początek szerzej zakrojonych zmian czekających brazylijską ekipę, która za chwilę rozpocznie również zmagania w ramach REPUBLEAGUE Season 2.

W tej sytuacji skład MIBR prezentuje się następująco:

  • Marcelo „⁠chelo⁠” Cespedes
  • Ricardo „⁠boltz⁠” Prass
  • Raphael „⁠exit⁠” Lacerda
  • Adriano „⁠WOOD7⁠” Cerato – testy
  • Matheus „⁠Tuurtle⁠” Anhaia – testy
  • Alessandro „⁠Apoka⁠” Marcucci – trener
  • Gustavo „⁠yel⁠” Knittel – rezerwowy
  • Bruno „⁠shz⁠” Martinelli – rezerwowy
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy pierwszych uczestników Majora CS:GO z Ameryki Północnej

Niemal każdy kolejny dzień przynosi nam nazwy kolejnych ekip pewnych występu na zbliżającym się Majorze CS:GO. Tym razem dwie przepustki trafiły w ręc...