STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Podopieczni kubena w zamkniętych eliminacjach do DH Open November

Niestety HONORIS nie dopięło swego. Zespół Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa nie zdołał przebrnąć przez otwarte eliminacje do DreamHack Open November 2021, bo w przedostatniej rundzie musiał uznać wyższość GamerLegionu. Nie oznacza to jednak, że żadnemu z naszych rodaków nie udało się osiągnąć celu. Lwy kubena niepokonane Do zamkniętego etapu awansowali bowiem MAD […]

Niestety HONORIS nie dopięło swego. Zespół Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa nie zdołał przebrnąć przez otwarte eliminacje do DreamHack Open November 2021, bo w przedostatniej rundzie musiał uznać wyższość GamerLegionu. Nie oznacza to jednak, że żadnemu z naszych rodaków nie udało się osiągnąć celu.

Lwy kubena niepokonane

Do zamkniętego etapu awansowali bowiem MAD Lions, których opiekunem jest Jakub „kuben” Gurczyński. Podopieczni 33-latka po drodze rozprawili się m.in. z Tricked Esport i LDLC OL, zaś w decydującym spotkaniu ograli Team Finest. Niemniej potyczka ta rozstrzygnęła się dopiero po trzech mapach – co więcej, na pierwszej z nich, Overpassie, to Finest świętowało zwycięstwo. Niemniej na Inferno i Nuke’u tempo starciu nadawały już Lwy, które m.in. dzięki świetnej dyspozycji Volodymyra „Woro2k” Veletniuka zgarnęli jedną z dwóch przepustek do zamkniętych eliminacji. Druga wpadła w ręce wspomnianego GamerLegionu, który po pokonaniu HONORIS poradził sobie również z Nigmą Galaxy.

Lista uczestników zamkniętych eliminacji do DH Open:

Entropiq Eternal Fire Fnatic forZe
GamerLegion MAD Lions SINNERS Esports SKADE

Zamknięte eliminacje do DreamHack Open November 2021 rozegrane zostaną 20 i 21 października – podczas nich do zdobycia będą trzy bilety na imprezę główną. Ta odbędzie się 10-14 listopada i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. O tę powalczy m.in. ENCE, którego zawodnikami są Paweł „dycha” Dycha i Olek „hades” Miśkiewicz.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czy NAVI w końcu się przełamie? Dziś 7. kolejka European League

W trakcie całego drugiego etapu European League 2021 w Rainbow Six: Siege Natus Vincere poniosło zaledwie trzy porażki. Tymczasem obecnie w etapie trz...