STS
fot. x-kom AGO

Nowy prowadzący w AGO! Grashog dołącza do drużyny Jastrzębi

Niedawno do fanów x-komu AGO dotarła smutna wieść związana z odejściem aż dwóch członków składu CS:GO. Nie ma jednak co rozpamiętywać przeszłości, tym bardziej że warszawska organizacja rozpoczęła łatanie powstałych luk. Co więcej, dziś zaangażowała ona nowego prowadzącego. AGO z bułgarskim prowadzącym Tym został Denis „Grashog” Hristov, który dotychczas związany był z Teamem ESCA Gaming, […]

Niedawno do fanów x-komu AGO dotarła smutna wieść związana z odejściem aż dwóch członków składu CS:GO. Nie ma jednak co rozpamiętywać przeszłości, tym bardziej że warszawska organizacja rozpoczęła łatanie powstałych luk. Co więcej, dziś zaangażowała ona nowego prowadzącego.

AGO z bułgarskim prowadzącym

Tym został Denis „Grashog” Hristov, który dotychczas związany był z Teamem ESCA Gaming, a w przeszłości reprezentował również m.in. Team Gaminate. – Cieszę się, że będę miał okazję pracować w środowisku, które daje mi idealne warunki do rozwinięcia się jako In-Game Leader. Przez większość mojej kariery samodzielnie musiałem budować i prowadzić zespoły, a teraz będę miał pomoc bardziej doświadczonych kolegów z drużyny i całego sztabu szkoleniowego – dziękuję x-kom AGO za danie mi tej szansy! – nie krył radości 22-letni Bułgar, który w roli głównodowodzącego zastąpi Damiana „Furlana” Kisłowskiego.

Bardzo cieszymy się, że Denis od tej pory będzie reprezentował x-kom AGO. Dla nas jest to naturalny krok w budowaniu szerokiej kadry, którą od dłuższego czasu tworzymy – stwierdził z kolei prezes organizacji, Maciej Opielski. Dla AGO jest to bowiem kolejna próba znalezienia kogoś, kto mógłby stać się pełnoprawnym prowadzącym. W przeszłości odpowiedzialność za kwestie taktyczne powierzano m.in. Patrykowi „Sidneyowi” Korabowi oraz Oskarowi „oskarishowi” Stenborowskiemu, ale za każdym razem i tak ostatecznie do IGL-owania powracał Furlan, który nigdy nie krył, że robi to z konieczności. Teraz 26-latek ponownie będzie mógł skupić się na swojej grze.

W tej sytuacji skład x-komu AGO prezentuje się następująco:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Maciej „F1KU” Miklas
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Szymon „kRaSnaL” Mrozek
  • Denis „Grashog” Hristov
  • Mikołaj „minirox” Michałków – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pracowity dzień Wisły All iN! w ESL Mistrzostwach Polski

Na początku jesiennego sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO był taki moment, że to Wisła All iN! Games Kraków przewodziła stawce. Potem jednak Biała G...