STS
Operacja Riptide CS:GO
fot. Valve

Oto misje 4. tygodnia Operacji Riptide w CS:GO

Po tygodniu spotkamy się ponownie. Cel dokładnie ten sam, jak siedem dni temu – pora bowiem przekonać się, jakie nowe misje Valve dostarczyło nam w ramach trwającej w Counter-Strike’u: Global Offensive Operacji Riptide. Niemniej już teraz możemy ujawnić, że nie zmieniła się liczba zadań (cztery) oraz możliwych do zdobycia gwiazdek (sześć).

CZYTAJ TEŻ:
Do Counter-Strike’a zawitała nowa operacja. Powitajcie Riptide!

Co nowego w Operacji Riptide?

Sam schemat zadań czwartego tygodnia Operacji Riptide jest bardzo podobny do tego, czego doświadczyliśmy już w tygodniu trzecim. Ponownie na przykład wymagać się będzie od nas udziału w krótkim meczu turniejowym, w którym musimy wygrać określoną liczbę rund lub też całe spotkanie. Tym razem jednak areną zmagań będzie inna nowa mapa, Insertion II. Z kolei w Deathmatchu jeszcze raz będziemy musieli robić „rzeczy” w określonych miejscach, ale nie martwcie się. Tym razem nie chodzi o malowanie graffiti, a po prostu o eliminowanie wrogów. Nie zabraknie też trybu Obrońca, aczkolwiek o ile przed tygodniem korzystaliśmy z karabinów snajperskich, tak tym razem walczyć będziemy na krótkim dystansie za pomocą strzelb. Dodatkowo sprawdzona zostanie nasza efektywność, bo w trybie Uproszczonym, zamiast żmudnie zgarniać 30 fragów, będziemy mogli zdobyć ich zaledwie pięć. Warunek jest jednak taki, że musimy za każdym razem dokonać tego jednym z pierwszych pięciu pocisków w rundzie.

Misje czwartego tygodnia Operacji Riptide prezentują się następująco:

 • Atomowy świr – Deathmatch z punktami kontrolnymi (Nuke):
  Zdobywaj fragi w 10 różnych miejscach – 1 gwiazdka
 • Turniejowy krótki mecz (Insertion II):
  Wygraj 21 rund lub wygraj 1 mecz – 3 gwiazdki
 • Balanga w kasbie – Obrońca (Sirocco):
  Zabij wrogów strzelbą – 2 gwiazdki
 • Pierwsze pięć cięć jest najgłębszych – Uproszczony:
  Zabij 30 wrogów lub 5 razy zabij wroga jednym z pierwszych pięciu pocisków rundy w pojedynczym meczu – 2 gwiazdki

Przypomnijmy, że Operacja Riptide ma potrwać co najmniej 16 tygodni, niemniej termin jej zakończenia pozostaje na ten moment nieznany. Więcej informacji znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Inspired, Rogue, Worlds 2021

Lwy górą, reszta ekip z LEC pokonana. Kolejny dzień Worlds 2021 zakończony

Drugi dzień głównego turnieju Worlds 2021 dobiegł końca. Dziś w akcji ponownie mogliśmy oglądać wszystkich szesnastu uczestników fazy grupowej, a wśró...