STS
fot. Kinguin/Jeremi Śpiewak

Zmiany w Izako Boars! TOAO i Enzo poza zespołem

W lipcu Izako Boars ponownie skompletowali swój skład CS:GO. Wydawało się więc, że przynajmniej na jakiś czas fani formacji Piotra „izaka” Skowyrskiego mogą być spokojni jeżeli chodzi o kadrową stabilizację. Otóż nic bardziej mylnego!

Dwóch graczy opuszcza Izako Boars

Dziś swoją dwuletnią przygodę z organizacją zakończył bowiem Mateusz „TOAO” Zawistowski. 25-latek pod skrzydła Dzików trafił w październiku 2019 roku i mimo licznych personalnych przetasowań aż do teraz zachował swoją pozycję. Co więcej, to on jako IGL doprowadził zespół m.in. do wicemistrzostwa Polskiej Ligi Esportowej oraz triumfu w Superpucharze PLE i jesiennej odsłonie Esport Tour Pro 2020. Co ciekawe, już w maju wydawało się, że może on odejść z IB, ostatecznie jednak udało mu się zachować swoją pozycję na jeszcze kilka miesięcy. Niemniej teraz, gdy obowiązki prowadzącego przejął Paweł „byali” Bieliński, wygląda na to, że Zawistowski stał się już zbędny.

Sporym zaskoczeniem może być natomiast osoba drugiego pożegnanego. Jest nim wszak Karol „Enzo” Lasota! 23-latek na angaż w Izako Boars zapracował sobie udanym okresem spędzonym w los kogutos. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że jego pobyt w drużynie potrwa zaledwie trzy miesiące. I to w momencie, gdy Dziki Izaka wygrały wspomniany Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej i bez porażki przewodzą dywizji mistrzowskiej obecnego sezonu PLE. Z drugiej strony skład nie zdołał osiągnąć założonego międzynarodowego celu, jakim był powrót do ESEA Premier, odpadając z gry już w drugiej rundzie play-offów ESEA Advanced.

W tej sytuacji skład CS:GO Izako Boars wygląda tak:

  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Paweł „byali” Bieliński
  • Arek „Vegi” Nawojski
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rogue, Worlds 2021

Czy Rogue pokona FPX? Pora na ostatni dzień fazy grupowej Worlds przed rewanżami

Przed nami trzeci dzień fazy grupowej Worlds 2021. Dzień dość istotny, bo wyznaczający połowę tego etapu zmagań, a to oznacza, że w kolejnych dniach c...